Start Arrow OgródArrow Akcesoria Ogrodnicze – przygotuj się do wiosny

Akcesoria Ogrodnicze – przygotuj się do wiosny

Jakiś czas temu prezentowaliśmy stylowe akcesoria ogrodnicze, które będą modne w nadchodzącym wiosenno-letnim sezonie. Dzisiaj przedstawiamy jeszcze kilka ciekawych propozycji, które mogą urozmaicić nasz ogród w nadchodzących miesiącach.

Zobacz także: 

Ozdobne kwiaty równie ciekawie prezentują się na rabatkach, jak i w donicach. Te ostatnie warto umiejętnie wyeksponować. Pomóc może nam w tym oryginalny, stylizowany stojak na donice z giętego metalu.

 

(Stojak na donice, fot. House of Bath)

Pewne rzeczy nigdy nie wychodzą z mody – można do nich z pewnością zaliczyć deseń złożony z biało-granatowych pasków. Markiza w taki wzór ochroni nad przed słońcem oraz nada naszemu ogrodowi ponadczasowy i klasyczny charakter.

 

(Markiza, fot. House of Bath)

Sezon wiosenno-letni sprzyja urządzaniu przyjęć w ogrodzie. Aby wracając po ciemku z wieczoru przy grillu nasi goście bez problemu znaleźli drogę do wyjścia, warto odpowiednio oświetlić świeczki – na przykład przy pomocy przedstawionych na zdjęciu świateł.

 

(Lampki, fot. House of Bath)

Aby na naszych rabatkach panował ład i porządek, warto zastosować drewniane obudowy. Te przedstawione na zdjęciu ze względu na swoją prostotę i neutralną barwę będą pasowały do każdej aranżacji ogrodu.

(Obudowa drewniana, fot. Woolworths)

Wiosenne popołudnie spędzone z ukochaną osobą na ławeczce w ogrodzie jest jak wiadomo bardzo przyjemne. Szczególnie, jeśli ławeczka jest stylowa – tak jak ta przedstawiona na poniższej fotografii.

(Ławka, fot. Woolworths)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Komentarze

Najnowsze komentarze

Akcesoria Ogrodnicze - praktyczne rozwiązania na wiosnę | www.Dom.pl Odpowiedz 2012-03-16 16:24:57

[...] Akcesoria ogrodnicze – przygotuj się do wiosny [...]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty