Start Arrow Wiadomości Arrow Akcesoria specjalne

Akcesoria specjalne

Ssawka „płaska–90cm” do odkurzania pod meblami – znakowity sposób na porządkowanie trudno dostępnych miejsc – pod meblami, za kanapą czy komodą. Budowa szczotki nie jest skomplikowana. Użycie odpowiedniej masy plastycznej gwarantuje jej elastyczność – wygięta w „łuk” nadal pracuje poprawnie, pozwalając na dotarcie na przykład między siedzisko, a zaokrąglone oparcie kanapy.

Uchwyt do rury teleskopowej na 3 szczotki – niezbędny podczas codziennego odkurzania. Bardzo wygodny uchwyt, pozwala na szybką wymianę czekającej pod ręką końcówki ssącej. Oszczędność czasu to kolejna zaleta.

Gniazdo-zmiotka: „wzbogacone” gniazdo ssące, pożyteczne i wygodne zamontowane np. w przedpokoju, „połyka” piach z butów i to bez wyciągania węża ssącego. To doskonała oszczędność czasu, ponieważ odkurzanie przedpokoju oraz innych pomieszczeń do których „nie wnieśliśmy piachy z butów” trwa o wiele krócej.

Szufelka automatyczna – w kuchni automatyczna szufelka od razu wciągnie każdy zbędny okruszek czy np.: mało widoczne już pozostałości stłuczonego naczynia. Zastosowanie tego bardzo przydatnego urządzenia wiąże się jedynie z dodatkowym rozgałęzieniem instalacji ssącej. Szufelka bez problemów mieści się w cokole każdej szafki kuchennej razem z kolankami do jej podłączenia.

Wąż miękki kuchenny – duża ilość okruchów, pozostałości mąki czy rozsypany cukier, mak lub inne produkty nie muszą oznaczać czasu zmarnowanego na dlugie mozolne zamiatanie. Wystarczy wyciągnąć z szafki lekki miękki choć długi wąż z końcówką ssącą. Jedna chwila i nie będzie śladu po małym kuchennym wypadku.

Kratka wentylacyjna – z uchwytem na papier toaletowy jest doskonałym rozwiązaniem dla ubikacji. Stosowanie tam odświeżaczy powietrza nie gwarantuje „pachnących” rezultatów w przypadkach intensywnego używania. Jedyną szansą na szybkie ponowne użycie w komfortowych warunkach zapachowych, jest błyskawiczna wymiana powietrza np.: po uwielbiającym czytać w samotności palaczu.

Dodane przez: dompl

Dodaj komentarz

Data dodania:


Grudzień 4, 2006
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty