Start Arrow Wiadomości Arrow Akcja Dom Modelowy trwa

Akcja Dom Modelowy trwa

DOM MODELOWY to akcja organizowana przez firmę 7point we współpracy z pracownią projektową Studio Atrium, firmą wykonawczą Arkada Budownictwo oraz studiem aranżacji wnętrz Excellent Design. Do akcji dołączyli znani i cenieni na rynku polskim i międzynarodowym producenci materiałów i technologii budowlanych oraz wnętrzarskich. Miejsce pod budowę domu udostępnił jeden z partnerów akcji, Park Handlowy Janki.

Zobacz także:

Medialnie akcję wspierają wydawnictwa drukowane i serwisy internetowe dedykowane branży budowlanej. Jednym z patronów medialnych jest portal DOM.pl.

Celem akcji jest edukacja i poradnictwo w zakresie realizacji budowy domu. Przekaz kierowany jest głównie do indywidualnych inwestorów, planujących lub będących w trakcie budowy swojego domu.

 

(Celem akcji jest edukacja i poradnictwo w zakresie budowy domu, fot. DOM.pl)

Jednym z głównych wydarzeń akcji jest budowa domu modelowego przy Parku Handlowym Janki, która pozwoli na zaprezentowanie krok po kroku procesu budowy domu jednorodzinnego. Po zakończeniu budowy DOM MODELOWY będzie otwarty do zwiedzania dla każdego, kto zechce osobiście poznać technologie i produkty zastosowane podczas budowy i urządzania domu.

 

(Dom modelowy będzie otwarty dla zwiedzających, fot. DOM.pl)

Projekt Domu Modelowego [Modelowy S-GL 777] udostępnił współorganizator akcji, pracownia projektowa Studio Atrium. Szczegółowy opis projektu znajduje się TUTAJ.

 

(Akcja jest szeroko promowana, między innymi w Internecie i na targach budowlanych, fot. DOM.pl)

Akcja będzie prowadzona równolegle w Internecie. Poza wydawnictwami patronów medialnych, materiały i informacje dotyczące Domu Modelowego zamieszczane będą także na profilach akcji w serwisach społecznościowych: Facebook, YouTube, Blip, Twitter, Flaker oraz MyBudujemy.pl. Serwisy w całości dedykowane akcji to www.dommodelowy.pl oraz www.budownictwo.7point.pl

Na łamach serwisów internetowych zaprezentowane zostaną m.in.  video encyklopedia oraz video dziennik budowy. Obok tych materiałów zainteresowani znajdą także materiał redakcyjny, szczegółowo prezentujący technologie zastosowane przy budowie domu oraz artykuły edukacyjne i poradnikowe.

Akcja będzie promowana także podczas targów budowlanych na terenie całej Polski oraz w 1401 biur architektonicznych, podczas których architekci będą mogli zdobyć wiedzę zakresu materiałów i technologii budowlanych, bezpośrednio od producentów.

Akcji towarzyszyły będą konkursy i promocje, kierowane zarówno do osób indywidualnych, jak i firm zainteresowanych nawiązaniem współpracy z organizatorami oraz partnerami akcji.

 

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 21, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
2
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Komentarze

Najnowsze komentarze

Aranżacje Wnętrz w Domu Modelowym - salon | www.Dom.pl Odpowiedz 2011-12-12 14:42:21

[...] podobnie jak inne wnętrza w projekcie Dom Modelowy zaprojektowany jest tak, aby łączył elementy estetyki klasycznej i nowoczesnej. Klasyczne formy [...]

Łazienki Duravit w Domu Modelowym | www.Dom.pl Odpowiedz 2011-11-03 10:42:50

[...] Jednym z głównych wydarzeń akcji jest budowa domu modelowego przy Parku Handlowym Janki, która pozwoli na zaprezentowanie krok po kroku procesu budowy domu jednorodzinnego. Więcej o Domu Modelowym przeczytasz TUTAJ [...]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrzewanie domu i mieszkania