Start Arrow Wiadomości Arrow Akryl niejedno ma imię – malowalne akryle firmy Den Braven

Akryl niejedno ma imię – malowalne akryle firmy Den Braven

W świecie materiałów budowlanych istnieją produkty, bez których niemożliwe byłoby wykonanie jakiegokolwiek remontu, czy renowacji. Należą do nich niezawodne akryle firmy Den Braven, zarówno te uniwersalne, jak i specjalistyczne. Dzięki temu, że są skutecznie malowalne, uszczelniane akrylem rysy, złącza, szczeliny czy pęknięcia w tynkach, gładziach szybko staną się niewidoczne dla oka, przywracając nieskazitelny wygląd ścianom naszego domu.

Ściany na błysk

Akryl do farb lateksowych, Den Braven

Szeroka gama akryli firmy Den Braven obejmuje zarówno produkty uniwersalne, jak i stworzone z myślą o realizacji konkretnych zadań. Na czele pierwszej grupy stoi najbardziej wszechstronny spośród dostępnych akryli firmy Den Braven – Akryl-W. Jest on nie tylko prosty w nakładaniu, formowaniu i szlifowaniu, ale odznacza się również śnieżnobiałą barwą oraz idealnie plastyczną formułą, która sprawia, że masa nigdy nie twardnieje i trwale przenosi duże odkształcenia. Z jego pomocą wypełnimy szczeliny, rysy w ścianach wewnętrznych oraz zlikwidujemy pęknięcia przy parapetach, czy wokół ram okien lub drzwi. Trwale plastyczno-elastyczny Akryl-W sprawdzi się także jako spoiwo w złączach narożnych oraz doskonale zwiąże się tak z tynkiem, gipsem, jak i gładzią.

Innego typu produktem jest Akryl Lekki Szpachlowy firmy Den Braven, który stanowi unikatowe połączenie masy szpachlowej i akrylu. Zaawansowana formuła sprawia, że ten bezskurczowy akryl jest szlifowalny i może być pokrywany farbami po upływie zaledwie 20 minut od aplikacji. Dzięki niemu wszelkie spękania, ubytki w mgnieniu oka znikną z powierzchni ścian.

Nikomu nie trzeba przedstawiać zalet farb lateksowych. Aby wypełnione szczeliny można było bez przeszkód pokryć tą podatną na zmywanie powłoką dekoracyjną, koniecznie warto wybrać Akryl do farb lateksowych firmy Den Braven. W całości wyeliminuje on ryzyko powstawania przebarwień na spoinach oraz pęknięć w warstwie farby. Przy pracach wewnętrznych przydatny stanie się również Akryl Budowlany firmy Den Braven, równie elastyczny, trwały i prosty w użyciu.

Do zadań specjalnych

Akryle sprawdzają się nie tylko przy likwidowaniu niedoskonałości na powierzchni ścian. Wybierając produkt o nieco innych właściwościach bez problemu zabezpieczymy chociażby przewody wentylacyjne. W celu realizacji takich zadań powstał Akryl do kanałów wentylacyjnych firmy Den Braven. Solidny, trwały, obojętny chemicznie oraz odporny na grzyby i pleśń skutecznie uszczelni wszelkie newralgiczne miejsca dbając o integralność wszystkich elementów instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

Wyjątkowo odpornego preparatu wymagają także uszczelnienia na zewnątrz budynku, na elewacji. Akryl Zewnętrzny firmy Den Braven to recepta na bardzo skuteczne uszczelnienie, które odporne będzie ponadto na działanie deszczu i wielu innych czynników atmosferycznych.

Spoinę o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne wykonamy z kolei dzięki Akrylowi do płyt G-K firmy Den Braven. Ten zaskakująco prosty w użyciu, a jednocześnie niebywale solidny produkt uzupełni każdą szczelinę w suchej zabudowie, gwarantując jednocześnie idealną przyczepność.

Czasem zdarza się, że fasady domu pokryte są specjalnym tynkiem ozdobnym, mozaikowym, strukturalnym czy po prostu zacieranym na ostro. Likwidowanie pęknięć w takim podłożu może nastręczyć wiele problemów, chyba że zdecydujemy się na produkt o unikatowych na skalę rynku właściwościach. Akryl do tynków firmy Den Braven cechuje się formułą wzbogaconą o drobne ziarna, które ułatwiają idealne zamaskowanie masy akrylowej w niejednolitej powierzchni fasad i elewacji.

Z gamą malowalnych akryli firmy Den Braven niwelowanie pęknięć, ubytków i rys stanie się zadaniem prostym i szybkim, dzięki czemu bez większych problemów sami zadbamy o estetyczny wygląd naszego domu.

www.denbraven.pl

Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów. Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pian poliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej.

Źródło:Den Braven

Den Braven
Wszystkie komunikaty (1093)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


kwiecień 14, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

  • Promocja

    Mop chenille z kijem teleskopowym 120 cm

  • Kinkiet HILTON SILVER TK Lighting + gratis żar...

  • Lampa wisząca Wire White 3pł.

  • Listwa Snow 3pł. spot czarny