Start Arrow Wiadomości Arrow ALUPROF Liderem Rynku Stolarki 2015

ALUPROF Liderem Rynku Stolarki 2015

ALUPROF, czołowy producent systemów aluminiowych w Europie, już siódmy rok z rzędu otrzymał prestiżowy tytuł „Lidera Rynku Stolarki”. Wyróżnienie przyznawane jest przez Centrum Analiz Branżowych (CAB). ALUPROF zwyciężył w dwóch kategoriach: systemów aluminiowych oraz osłon. Finał tegorocznej edycji programu odbył się 14 października w warszawskiej siedzibie Business Centre Club. Nagrodę w imieniu firmy odebrała Małgorzata Wojtasik, Dyrektor Handlowa ALUPROF.

ALUPROF otrzymał prestiżowy tytuł „Lidera Rynku Stolarki”.

ALUPROF otrzymał prestiżowy tytuł „Lidera Rynku Stolarki”.

Tegoroczna, jubileuszowa, 10. edycja plebiscytu „Lider Rynku Stolarki” po raz kolejny wyłoniła przedsiębiorstwa z branży stolarki budowlanej, które zajmują wiodącą pozycję na rynku. Wśród zwycięzców nie mogło zabraknąć firmy ALUPROF, która została uhonorowana tytułem „Lidera Rynku Stolarki” aż w dwóch kategoriach: systemów aluminiowych oraz osłon okiennych.

Certyfikat przyznawany podczas uroczystej gali odebrała w imieniu firmy Małgorzata Wojtasik, Dyrektor Handlowa ALUPROF. – Miano „Lidera Rynku Stolarki 2015” to dla nas powód do dumy i ogromna radość, zwłaszcza, że towarzyszy nam niemal od początku istnienia inicjatywy realizowanej przez Centrum Analiz Branżowych. Otrzymaliśmy ten tytuł już siódmy rok z rzędu i mam nadzieję, że dzięki staranności, pracowitości i innowacyjności zespołu ALUPROF stanie się on integralną częścią naszej tożsamości w perspektywie co najmniej kolejnych 10 lat i więcej – tłumaczy Małgorzata Wojtasik.

„Lider Rynku Stolarki” to prestiżowy plebiscyt organizowany przez Centrum Analiz Branżowych, polską agencję badawczą, która specjalizuje się w analizowaniu rynku stolarki budowalnej w Polsce oraz Europie. Badanie „Lider Rynku Stolarki” realizowane jest w oparciu o wyniki sprzedaży firm z tego sektora gospodarki. Na ich podstawie podczas corocznej gali wyłaniani są „Liderzy Rynku Stolarki”. W tym roku nominacje przyznawano aż w 20 kategoriach.

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 26, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty