Start Arrow WnętrzaArrowPozostałe wnętrzaArrow Antresola w mieszkaniu. Sposób na urozmaicenie przestrzeni

Antresola w mieszkaniu. Sposób na urozmaicenie przestrzeni

Antresola w mieszkaniu najczęściej kojarzona jest ze starymi kamienicami. Jednak element ten jest coraz częściej wykorzystywany w nowoczesnych projektach domów. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Antresola to dodatkowe pomieszczenie, które zaaranżować można na różne sposoby. Wszystko zależy od pomysłu inwestora. Jakie zastosowanie może mieć antresola? Sprawdź i przekonaj się sam!

Decydując się na antresolę, warto zwrócić uwagę nie tylko na walory funkcjonalne, czyli dodatkową przestrzeń użytkową, ale również na walory estetyczne. Antresola tworzy bardzo oryginalny efekt wizualny, urozmaicając przestrzeń w mieszkaniu. Domownicy zyskują nowe perspektywy widokowe. Miłośnicy zieleni z kolei mogą wykorzystać tę przestrzeń, gdyż antresola to idealne miejsce dla pnących roślin. Warto zaznaczyć, iż dzięki antresoli mieszkańcy mają ze sobą kontakt, będąc w ciągłym zasięgu swojego wzroku. To doskonała propozycja dla osób, które uwielbiają otwarte przestrzenie i tętniące życie rodzinne. 

Dodatkowe pomieszczenie można wykorzystać jako miejsce do pracy, przytulną biblioteczkę, pokój relaksu, klimatyczną sypialnię. a nawet siłownię. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie wysokich okien w antresoli. Dzięki temu przestrzeń staje się optycznie większa, a przyjemny widok z okna wpływa pozytywnie na mieszkańców. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 15, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

  • Lampa wisząca Galaxy 1646

  • Lampa podłogowa Trójnóg Webo Black

  • Kinkiet Diamond Black

  • Lampa Flexi Szara w kropeczki 5pł.

  • Plafon Vaio 5 Gray

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza