Start Arrow Wiadomości Arrow Apartamentowiec z wysokim IQ!

Apartamentowiec z wysokim IQ!

Inteligentne rozwiązania, kameralny charakter i doskonała lokalizacja – to najważniejsze wyróżniki nowej inwestycji warszawskiej firmy TYNKBUD1. Apartamentowiec OMEGA MOKOTÓW znajdować się będzie przy ulicy Szturmowej 15. To doskonała propozycja m.in. dla osób związanych zawodowo z centrum biznesowym przy ul. Domaniewskiej. Sprzedaż lokali rozpocznie się w pierwszej połowie lutego.

„Inteligencja na każdym metrze” – takim hasłem można opisać inwestycję OMEGA MOKOTÓW. Jej dodatkowym atutem jest fakt, że firma deweloperska TYNKBUD1 zajmuje się także generalnym wykonawstwem. Stanowi to gwarancję solidności na każdym etapie powstawania inwestycji – począwszy od projektu, skończywszy na pracach wykończeniowych.

Apartamentowiec OMEGA MOKOTÓW - wizualizacja TYNKBUD1

Apartamentowiec OMEGA MOKOTÓW – wizualizacja TYNKBUD1

Inteligentnie

OMEGA MOKOTÓW wyposażona zostanie we własny światłowód, a także strefę WiFi w holu wejściowym. Użytkownicy mogą skomunikować ze sobą wszystkie urządzenia elektryczne znajdujące się w mieszkaniu. Lokale wyposażone zostaną m.in. w system kontroli zużycia energii, zintegrowane z nim termostaty grzejnikowe, które pozwolą sterować temperaturą oraz czujniki ruchu uruchamiające urządzenia elektryczne w dowolnej konfiguracji. Będzie także możliwość sterowania roletami oraz oświetleniem zewnętrznym i wewnętrznym. Wszystkie ustawienia dostosować będzie można do indywidualnych potrzeb i zwyczajów domowników. Ponadto system zaalarmuje mieszkańców w przypadku, kiedy grozić im będzie niebezpieczeństwo, takie jak włamanie, pożar czy zalanie. OMEGA MOKOTÓW to nie tylko gwarantowana przez najnowsze technologie wygoda, ale także bezpieczeństwo oraz oszczędność, m.in. energii cieplnej.

Kameralnie

Niewątpliwym atutem nowego apartamentowca firmy TYNKBUD1 jest ilość lokali, które będzie obejmował. To jedna z najbardziej kameralnych inwestycji w dotychczasowym portfolio dewelopera. Znajdzie się w niej tylko 21 ekskluzywnych mieszkań o metrażu od 43 m2 w przypadku lokali dwupokojowych do 87 m2 w przypadku lokali czteropokojowych. Ponadto budynek będzie obejmował także garaż podziemny. Wszystkie mieszkania znajdujące się wewnątrz budynku charakteryzować się będą optymalną ustawnością i bardzo dobrym nasłonecznieniem.

W dogodnej lokalizacji

Projekt powstanie na zielonym Służewie, u zbiegu ulic Szturmowej i Smyczkowej. W bezpośrednim sąsiedztwie planowanej inwestycji znajduje się Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Punkt ten jest doskonale skomunikowany z Centrum, ma też kompletną infrastrukturę – w pobliżu znaleźć możemy m.in. Galerię Mokotów i Centrum Land. Dużą atrakcją tej lokalizacji będzie też jezioro z wyspami i drewnianym pomostem, które powstanie w wyniku rewitalizacji stawu na Służewie. OMEGA MOKOTÓW oddalona będzie od centrum biznesowego przy ul. Domaniewskiej jedynie o 2 kilometry. Nawet przy znacznym natężeniu ruchu dojazd nie powinien zająć więcej niż 6 minut.

Dodane przez: Bright

Bright
Dodaj komentarz

Data dodania:


Luty 25, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 

Obejrzyj zdjęcia domowników