Start Arrow Wiadomości Arrow Aplikator do piany montażowej – bez pistoletu

Aplikator do piany montażowej – bez pistoletu

Genius Gun, opatentowany przez Soudal, wyjątkowy aplikator umożliwia ręczne dozowanie piany montażowej równie ekonomiczne i precyzyjne jak przy użyciu pistoletu. Co więcej nowe rozwiązanie techniczne zapewnia możliwość wielokrotnego użycia piany czyniąc Genius Gun przyjaznym dla naszej kieszeni.

Specjalny aplikator GENIUS GUN, montowany na każdej puszce piany Soudafoam Comfort, zapewnia korzyści typowe dla piany pistoletowej, jednak bez konieczności kupowania pistoletu! Dodatkowo Genius Gun umożliwia przerwanie aplikacji w dowolnym momencie i wykorzystanie pozostałej w puszce piany nawet po kilku dniach. Dzięki temu produkt można używać wielokrotnie oraz bezpiecznie przechowywać.

Genius Gun skonstruowany został w sposób umożliwiający pracę jedną ręką, co jest szczególnie przydatne w pracy na drabinach i rusztowaniach lub w miejscach o ograniczonej dostępności, a więc tam gdzie trzeba asekurować siebie lub chronić sąsiednie powierzchnie ekranami

Po piankę Soudafoam Comfort z aplikatorem Genius Gun sięgnąć mogą zarówno prywatni inwestorzy, jak i ekipy budowlane, dekarze i montażyści urządzeń i instalacji sanitarnych. Doskonale nadaje się ona do takich prac jak izolacja elementów instalacji c.o. i wodno-kanalizacyjnych, armatury łazienkowej, wanien czy brodzików. Pianka sprawdzi się także jako wypełnienie i izolacja przepustów kablo­wych i rurowych, a także uszczelnianie i wygłuszanie parapetów, stopni schodów, rolet, czy nawet  uszczelnienie i izolacja termiczna złączy dachowych, ścien­nych i stropowych, a także w systemach chłodzą­cych.

(Pojemność: 750 ml, sugerowana cena detaliczna: ok. 26 zł)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


luty 22, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty