Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Aranżacja łazienki – drewno i biel

Aranżacja łazienki – drewno i biel

Wystrój łazienki z przewagą koloru białego wykorzystujący drewniane elementy nie bez powodu cieszy się niemalejącą popularnością. Takie wnętrze wygląda przyjemnie, świeżo i naturalnie. Zobaczmy kilka interesujących propozycji utrzymanych w tym właśnie stylu.

Zobacz także:

Drewniane dodatki (na przykład rama lustrzana) są zazwyczaj bardzo proste w formie, jednak mimo to są pełne uroku.

Autor: Next Bathrooms

Do drewnianych mebli w łazience świetnie pasują tapety z delikatnym motywem kwiatowym. Pamiętajmy jednak, że nie wszystkie tapety nadają się do stosowania w łazience.

Autor: Nella Vetrina

Biały wystrój łazienki z elementami drewnianymi stanie się bardziej przytulny, jeśli na jednej ze ścian położymy kafelki w kremowym kolorze.

Autor: Next Bathrooms

Połączenie drewna i bieli sprawdzi się również, jeśli chodzi o bardziej wysmakowane aranżacje łazienek. Wystarczy, że wybierzemy nieco bardziej oryginalne w formie lustro i dobierzemy stylowe dodatki, na przykład lampę podłogową. Pamiętajmy też o tapecie w subtelne wzory.

Autor: Nella Vetrina

Kolorystykę łazienki warto oczywiście przełamać kilkoma kolorowymi akcentami, lepiej jednak, by miały one w miarę spokojne barwy, by nie burzyć sielankowego nastroju, jaki wywołuje kolorystyka wnętrza. Może to więc na przykład być dywanik w kolorze jasnoniebieskim, który świetnie komponuje się z brązem drewna.

Autor: Next Bathrooms

Jeśli w łazience króluje drewno, warto, aby nawet drobne dodatki, takie jak akcesoria do mycia. były dopasowane kolorystycznie.

Autor: Heatons

Autor: Redakcja

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza