Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Aranżacja Wnętrz – jak zestawiać czerwień?

Aranżacja Wnętrz – jak zestawiać czerwień?

Powszechnie wiadomo, że czerwone dodatki rozweselają i ożywiają wnętrze. Problem może pojawić się przy większej ilości koloru czerwonego. Uważana jest bowiem za kolor który może drażnić i dekoncentrować. Nie jest to do końca prawdą – jeśli umiejętnie dobierzemy jej odcień i właściwie ją zestawimy, efekt będzie jak najbardziej miły dla oka.

Czerwień w sypialni nie utrudni zasypiania, jeżeli będziemy umiejętnie ją dozować. Nawet duża plama koloru w postaci pościeli nie będzie drażnić na tle białych ścian.

Autor: Woolworths

Czerwień stanowi idealne tło dla sztuki nowoczesnej. Obrazy wykorzystujące geometryczne formy będą wyglądały interesująco natak intensywnym tle.

Autor: Dulux

Czerwień świetnie wpasowuje się w aranżacje wnętrz inspirowane Dalekim Wschodem i orientem.

Autor: Dulux

Duze czerwone wzory na pościeli wcale nie muszą budzić agresji, ani utrudniać zasypiania. Wystarczy, że reszta wnętrza utrzymana będzie w spokojnej kolorystyce.

Autor: Littlewoods Ireland

Kuchnia to pomieszczenie, w którym powinna panować miła rodzinna atmosfera. Dlatego do jej aranżacji lepiej wybrać jasny, nieco "przydymiony" odcień czerwieni.

Autor: Dulux


Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Komentarze

Najnowsze komentarze

Sylwia Odpowiedz 2017-09-01 13:01:04

Fenomenalny wystrój. Osobiście próbowałam na początku sama aranżować wnętrze mojego mieszkania ale ostatecznie zdałam się na specjalistów z perfectspace.pl ,którzy okazali się słowni, terminowi, a co najważniejsze wymagający wobec siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty