Start Arrow WnętrzaArrowPokój dzieckaArrow Aranżacje dla chłopców. Zobacz, jak Beata Sadowska urządziła pokoje synów

Aranżacje dla chłopców. Zobacz, jak Beata Sadowska urządziła pokoje synów

Tytus ma trzy i pół roku a Kosma niespełna rok, można powiedzieć, że obecnie są w innych przedziałach wiekowych. Przesuwane drzwi między pokojami otwierają przestrzeń do wspólnej zabawy a po zamknięciu zapewniają zaspokojenie indywidualnych potrzeb. Beata Sadowska opowiedziała nam jak urządzić pokoje atrakcyjne dla chłopców a jednocześnie bezpieczne.

Dziennikarka ceni sobie lokalny patriotyzm, wybrała więc meble polskiej marki Pinio, które są solidne, ładne i co najważniejsze bezpieczne. Tytus szczególnie przepada za tapczanikiem i regałem na książki, które pochodzą z kolekcji Mini. Została ona zaprojektowana z myślą o wieloletnim użytkowaniu, dzięki temu biurko będzie towarzyszyło chłopcu podczas wkraczania w wiek szkolny. Białe meble z szarym wykończeniem tworzą delikatną bazę gotową przyjąć każdą dozę indywidualności. W tym pokoju dominuje motyw motoryzacyjny.

aranzacja pokoju dla chlopca (1)

Pokój Tytusa

aranzacja pokoju dla chlopca (2)

Pokój Tytusa

Tekstylia dostarczyła firma Lamps & Company, pościel pochodzi z najnowszej kolekcji Chmurki a lampa na biurko Grey Stars. Dywan wytycza przestrzeń do zabawy. Tysio dzieli się nią z Kosmą, którego pojawienie się na świecie przyniosło mu wiele radości. Dostrzega powagę roli starszego brata okazując czułość i troskę. Przepada również za zabawą w pokoju Kosmy, wyobraźnia pozwala mu przemienić komodę z przewijakiem w ścianę wspinaczkową.

aranzacja pokoju dla niemowlaka (1)

Pokój Kosmy

Komoda wraz z łóżeczkiem pochodzą z kolekcji Moon, zaokrąglone rogi zapewniają bezpieczeństwo a oryginalna sekwencja otworów między szczebelkami wprowadza nowoczesny i świeży styl. Skrzynia z kolekcji Mini wraz z koszem na zabawki od Lamps & Company są zarówno elementem wystroju jak i wygodną przechowalnią zabawek. Wyposażenie łóżeczka tworzące przytulny i bezpieczny azyl oraz lampka nocna pochodzą z kolekcji Przyjaciele Lasu a przewijak i kołderka Lovely Dots Mint.

aranzacja pokoju dla niemowlaka (2)

Pokój Kosmy

aranzacja pokoju dla niemowlaka (3)

Pokój Kosmy

Najważniejsze czym kierowała się Beata Sadowska urządzając pokoje to funkcjonalność i bezpieczeństwo – bo meble muszą być nie tylko ładne ale również praktyczne. Liczy się trwałość i gotowość do służenia swoim małym użytkownikom wiele lat. Szuflady powinny być pojemne oraz wyposażone w system cichego zamykania co jest istotne szczególnie u Kosmy. Ważna jest prywatność – bo dzieci również potrzebują przestrzeni, która będzie tylko dla nich.

Następna »

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 9, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza