Start Arrow WnętrzaArrow Aranżacje łazienki – domowe SPA

Aranżacje łazienki – domowe SPA

Profesjonalny salon SPA, w którym wizyta nie tylko zrelaksuje, ale także zahartuje ducha i ciało, można stworzyć we własnej łazience.

domowe spaSalon SPA opiera się na zasadzie „sanus per aquam”, czyli zdrowie przez wodę. Poza niezbędnymi elementami jak odpowiednie wanny czy też kabiny, aby zachować charakter kojącego wnętrza, trzeba też zadbać o otoczenie.

Właściwie zaprojektowana łazienka spa powinna wyciszać i sprzyjać odprężeniu. Używajmy zatem  stonowanych kolorów. Dobrze sprawdzą się barwy ziemi: złamane biele, szarości, przygaszone zielenie i ciepłe brązy. W takim wnętrzu postawmy na prostotę: jasne ściany, podłogi z jasnych dużych kafli, bądź drewna – mówi Małgorzata Zielińska, architekt Internity.

Jeśli mieszkamy w domu, w którym jest kilka łazienek, na domowe spa warto wybrać wnętrze z oknem. Z kolei brak krajobrazów  w miejskim mieszkaniu  można zastąpić dużą ilością roślin.

Warto pamiętać również o  delikatnym, rozproszonym oświetleniu, o ciepłej barwie. Mogą to być oprawy kinkietowe, czy też klasyczne lampy podłogowe, ustawione w różnych miejscach wnętrza, lub dyskretne oświetlenie punktowe w posadzce – dodaje architekt Internity.

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza