Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Aranżacje wnętrz w 3D

Aranżacje wnętrz w 3D

Technologia 3D wkroczyła zdecydowanie w nasze życie. Fenomenalne efekty specjalne znane dotychczas z kina, możemy powoli przenosić do własnych domów i mieszkań. Producenci materiałów wykończeniowych oraz wyposażenia zadbali o trójwymiarowe wnętrza.

Trójwymiarowe dekoracje w pomieszczeniu to doskonały sposób na oryginalny i jednocześnie gustowny wystrój.

Autor: Cameleo

Ogromna ilość wzorów paneli ściennych 3D pozwala urządzić każdą przestrzeń w niepowtarzalny sposób.

Autor: Cameleo

Dobierając odpowiednie barwy i kształty trójwymiarowych paneli możemy stworzyć wnętrze, będące źródłem niezwykłych doznań estetycznych.

Autor: Cameleo

Oryginalne i pomysłowe rozwiązanie – drzwi przesuwne z wypełnieniem 3D. Skrzydło drzwiowe zostało wypełnione gipsową płaszczyzną z uwypuklonymi wzorami.

Autor: Galeria Indeco

Technologia 3D na podłodze! Panele drewniane zostały wzbogacone o synchroniczną strukturę 3d. Zastosowane w niej połączenie matowej powierzchni z połyskującymi słojami daje zachwycający efekt. Połysk w porach struktury podkreśla jej głębię i doskonale odzwierciedla charakter naturalnego drewna.

Autor: kolekcja Krono Original Parquet Design

Wspaniała zabawa na podłodze. Dywany 3D w mig zamienią podłogę w fantastyczny plac zabaw, słodki domek dla lalek czy też pełną zieleni, agroturystyczną wioskę z domkami, płotkami i rzeką.

Autor: Kids Town

Dywan magiczny jak latający dywan, efektowny niczym ten słynny, czerwony z festiwalu w Cannes i do tego interaktywny. Dywany 3D zostały zaprojektowane tak, by pobudzić dziecko do szeroko pojętego rozwoju i dać jego wyobraźni nieograniczone pole do popisu.

Autor: Kids Town

Technika 3D, znana głównie z ekranizacji filmowych i gier komputerowych, znalazła swoje zastosowanie również w produkcji kominków elektrycznych. Doskonała iluzja ognia.

Autor: 3D Opti -Myst® marki Optiflame

Salon z kominkiem 3D - dzięki takiemu rozwiązaniu palenisko kominka jest bardziej przestrzenne, efekt płomienia trójwymiarowy, a migoczące w palenisku języki ognia wyglądają jak najbardziej naturalnie, gdyż nie sprawiają wrażenia płaskich.

Autor: 3D Opti -Myst® marki Optiflame

Zobacz wszystkie zdjęcia z salonowej kategorii:

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Komentarze

Najnowsze komentarze

anderso Odpowiedz 2011-07-26 09:33:22

czy to zdjęcie czy animacja 3D? trudno rozpoznać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: galerie wnętrz