Start Arrow Wiadomości Arrow Aranżacyjne inspiracje w ogrodach wystawowych Libet

Aranżacyjne inspiracje w ogrodach wystawowych Libet

Libet nieprzerwanie stawia na rozwój Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Libet Platinium, oferujących klientom szeroką paletę produktów, kompleksowe wsparcie projektowe i wykonawcze oraz profesjonalne doradztwo.Wraz z nowymi punktami powstają specjalne ogrody wystawowe. Stworzone przestrzenie pokazują możliwości aranżacji otoczenia domu przy użyciu asortymentu firmy, stanowiąc źródło niezliczonych inspiracji, zarówno dla projektantów, jak i inwestorów.

Ogród wystawowy przy punkcie Cenbruk w Bochni, fot. Libet

Dzięki ogrodom wystawowym Libet przedstawia szeroki wachlarz możliwości wykorzystania kostki brukowej czy płyt tarasowych. Specjalnie zaprojektowane ekspozycje umożliwiają odwiedzającym wybór konkretnych, potrzebnych rozwiązań lub stanowią dla nich inspirację do stworzenia  własnej wizji wymarzonego miejsca przy domu. Podstawą aranżacji są tu poszczególne rodzaje kostek brukowych, różniących się kolorem, fakturą, kształtem czy rozmiarem oraz liczne propozycje wykorzystania elementów małej architektury, takich jak ogrodzenia, murki lub siedziska. Dodatkowo, rozmaite kombinacje produktów niejednokrotnie są przedstawiane w połączeniu z akcentami roślinnymi, dzięki czemu otoczenie nabiera rzeczywiście charakteru ogrodu.

Podziwianie walorów estetycznych prezentowanych ekspozycji to dla architektów i inwestorów doskonały sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Nawet najpiękniejszy katalog i znakomita strona internetowa nigdy nie będą w stanie w pełni oddać wszystkich właściwości wyrobów. Możliwość przetestowania „na żywo” poszczególnych elementów i sposobów ich wykorzystania nie tylko pobudza kreatywność projektantów, ale też pozwala wyeliminować ewentualne błędy podczas późniejszego aranżowania otoczenia domu. Ogrody nie zostały jednak stworzone tylko ze względów estetycznych. Organizowane są w nich także m.in. Dni Otwarte, podczas których odbywają się szkolenia, spotkania z architektami krajobrazu i innymi specjalistami.

Sieć ogrodów wystawowych przy punktach sprzedaży Libet Platinium cały czas się rozszerza. Każdy jest inny i składa się z odmiennych stylistycznie i funkcjonalnie stref, które razem tworzą spójną całość. Mamy w nich szansę natknąć się na zakątki utrzymane w klimacie klasycznym, rustykalnym czy nowoczesnym. Z początkiem lata nowe punkty pojawiły się m.in. w Małopolsce czy w województwach Lubuskim i Mazowieckim. Swoje propozycje zagospodarowania przestrzeni Libet prezentuje także w dwóch specjalnych ogrodach Libet design w Łodzi i w Libiążu, mieszczących się przy zakładach produkcyjnych firmy.

Projekty z Łodzi oraz Libiąża można obejrzeć w każdej chwili nie wychodząc z domu, dzięki wirtualnemu spacerowi, dostępnemu na stronie internetowej producenta.

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 14, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa wisząca VILLA Z GOLD

  • JAKARTA

  • Nautilus ip67. 35 W

  • Cone outdoor fitting E27 ELT. szary kamień. 100 W

  • PARASOL OGRODOWY BANANA 3M ZIELONY BOCZNY WYSI...

  • Podświetlenie nr domu Sun LED IP44

  • Donica ogrodowa wys.34cm

  • Promocja

    Kinkiet ogrodowy WIKI LED