Architekci adaptujący

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szanowny Kliencie,

dziękujemy za zakup gotowego projektu domu w DOM.pl.

Z doświadczenia wiemy, że spełnienie marzenia, jakim jest budowa własnego domu, nie jest łatwe – zabiera mnóstwa czasu i energii. Jako lider sprzedaży gotowych projektów domów, od lat staramy się ułatwiać naszym klientom tę trudną drogę. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy i proponujemy Adaptację Twojego Projektu do warunków lokalnych.

Sieć naszych Partnerów obejmuje swym zasięgiem całą Polskę, dlatego każdy zakupiony u nas projekt może zostać zaadaptowany bez względu na miejsce przeznaczenia. Uprawnieni i solidni nasi Partnerzy, związani z nami umową, pomogą Ci, Drogi Kliencie, uzyskać pozwolenie na budowę domu, przygotują zmiany w zakresie samego projektu, posadowienia budynku na działce. To wszystko w rozsądnych cenach i – co ważne! – terminach.

Pragniemy towarzyszyć Ci w drodze do własnego domu. Usługa Adaptacji Projektu zdecydowanie ją ułatwi. Pamiętaj! O tym, jak to jest istotne przekonuje Prawo Budowlane, ustalając ten warunek adaptacji dla wszystkich gotowych projektów domów.

Z nami szybciej i łatwiej zamieszkasz w wymarzonym domu!