Start Arrow Projekty domówArrow Atrakcyjne domy parterowe. Nowości w naszej ofercie!

Atrakcyjne domy parterowe. Nowości w naszej ofercie!

Domy parterowe to jedna z naszych bogatszych kategorii. Bardzo popularna wśród klientów, cieszy się dużym zainteresowaniem. W naszej ofercie pojawiło się kilka nowości gotowych projektów domów parterowych. Wśród nich znajdą Państwo projekty, które posiadają poddasza użytkowe, gotowe do adaptacji. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą!

Pierwszą proponowaną przez nas nowością jest projekt PPE Przystępny D61 CE (DOM EG1-61). To budynek parterowy, zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Atutem tego projektu jest możliwość adaptacji poddasza na dodatkowe pokoje. Dom podzielono na dwie strefy: dzienną i nocną. Część dzienna składa się z: dużego salonu, otwartej kuchni z wyspą i funkcjonalną spiżarnią, a także łazienki z prysznicem i pomieszczenia gospodarczego. Część nocna mieści w sobie trzy sypialnie. Każda z nich ma osobne wyjście na taras, a największa z sypialni ma osobną garderobę. W tej części znajdą Państwo także łazienkę oraz pralnię. Projekt przewiduje również przestronny, dwustanowiskowy garaż i kotłownię. 

Kolejnym wyjątkowym projektem, który Państwu polecamy jest projekt PPE ZGODNY D62 CE (DOM EG1-62). Zwarta bryła budynku, o niewielkim metrażu przekłada się na niskie koszty realizacji projektu. Wizualnie dom ten prezentuje się niezwykle innowacyjnie, a to dzięki połączeniu bieli i szarości na elewacji. Drewniane detale piękne podkreślą nowoczesny charakter projektu. Obszerny salon połączony jest z zadaszonym tarasem. Kuchnię z wyspą i spiżarnią ulokowano od frontowej strony domu. Oprócz tego w części dziennej znajdą Państwo łazienkę z prysznicem i niewielkie pomieszczenie gospodarcze. Część nocna oddzielona jest od salonu ścianą, dzięki czemu nie przenika do niej hałas. Znajdą w niej Państwo dwie sypialnie. Jedna z nich ma osobną garderobę, a druga bezpośrednie wyjście na ogród. Oddzielna łazienka i pomieszczenie gospodarcze, pełniące funkcję pralni, to dodatkowe pokoje, mieszczące się w strefie nocnej. Podobnie, jak poprzedni projekt, dom ten posiada dwustanowiskowy garaż. 

Ostatnią naszą nowością wśród domów parterowych jest projekt DM Maja II N+ CE (DOM GM3-31), przykryty dwuspadowym dachem, posiada poddasze użytkowe. Dom ten dedykowany jest miłośnikom prostych, a zarazem funkcjonalnych rozwiązań architektonicznych. Otwarty na dwie kondygnacje salon z przestronnymi oknami, które otwierają przestrzeń domu na ogród, oraz zadaszony taras z kominkiem to bez wątpienia duże atuty projektu. Kuchnia, toaleta oraz łazienka wraz z wspomnianym wcześniej salonem tworzą strefę dzienną. Na parterze ulokowano także dwa dodatkowe pomieszczenia, które mogą służyć jako miejsce do pracy lub pokój gościnny. Uzupełnieniem projektu jest jednostanowiskowy garaż. Strefę nocną zaś zaprojektowano na parterze. Mieszczą się w niej: dwie sypialnie i duża łazienka z wanną. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Październik 25, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów