Start Arrow Projekty domówArrow Atrakcyjne projekty domów z dwuspadowym dachem…

Atrakcyjne projekty domów z dwuspadowym dachem…

Domy z dwuspadowym dachem cieszą się niesłabnącą popularnością. Proste i tanie w budowie, pozwalają na szybką realizację projektu. Sprawdź atrakcyjne domy z dwuspadowym dachem, znajdujące się w naszej ofercie, i zainspiruj się!

Projekt KR VENUS CE (DOM KR6-45) to przykład nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem, taniego w realizacji i w utrzymaniu. Jego program funkcjonalny zawiera salon z kominkiem, zamkniętą dwuskrzydłowymi drzwiami kuchnię oraz dodatkowy pokój na parterze i trzy sypialnie na poddaszu. Zarówno na jednej, jak i na drugiej kondygnacji zaprojektowano łazienki. Dom ten nie posiada garażu. Jasna elewacja budynku uzupełniona została o kamienne i betonowe elementy. Dwuspadowy dach posiada drewnianą więźbę. Pokryty dachówką ceramiczną prezentuje się niezwykle efektownie.

Kolejnym, ciekawym projektem domu z dwuspadowym dachem jest  projekt KR FIKUS 2 CE (DOM KR6-42). Niezwykle modernistyczny, posiada liczne przeszklenia, które podkreślają jego innowacyjny charakter. Jednoprzestrzenna strefa dzienna łączy ze sobą: salon, kuchnię i jadalnię. Obniżony i podświetlony sufit w salonie prezentuje się bardzo oryginalnie. Na piętrze z kolei domownicy mają do dyspozycji: trzy sypianie i przestronną łazienkę z narożną wanną i z kabiną prysznicową. Na zewnątrz dom wykończony jest jasnym tynkiem i naturalnym drewnem. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Kwiecień 23, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: projekty domów