Start Arrow Wiadomości Arrow AURATON – nowoczesne regulatory temperatury

AURATON – nowoczesne regulatory temperatury

Czy ogrzewanie podłogowe może być jeszcze bardziej funkcjonalne? Dzięki regulatorom temperatury, zdecydowanie tak! Oto przykłady urządzeń marki AURATON firmy LARS

AURATON 3000 DUAL SENSOR to nowoczesny i inteligentny regulator temperatury przeznaczony do sterowania grzewczymi urządzeniami elektrycznymi, polecany szczególnie jako sterownik ogrzewania podłogowego. AURATON 3000 posiada przydatną funkcję „Dual Sensor”, która umożliwia jednoczesne kontrolowanie temperatury podłogi i powietrza (dwa czujniki – wewnętrzny i zewnętrzny do podłogi). Panel sterujący AURATON 3000 umożliwia ustawienie temperatury dziennej i nocnej, został wyposażony w 10 programów, w tym 5, które użytkownik może nastawić samodzielnie. Posiada czytelny i wielofunkcyjny wyświetlacz: czasu, dnia, temperatury i realizowanego programu. AURATON 3000 DUAL SENSOR to inteligentne urządzenie, które poprawia komfort cieplny w domu i mieszkaniu, dzięki swojej funkcjonalności, estetyce, prostocie montażu i obsługi.

Zakres temperatury pracy: 0-45°C; 10-50°C (czujka podłogowa)
Zakres pomiaru temperatury: 0-34,5°C; 10-50°C (czujka podłogowa)
Zakres sterowania temperatury: 5-30°C; 10-50°C (czujka podłogowa)
Dokładność ustawienia temperatury: 0,25°C; 0,5°C (czujka podłogowa)

Cena: ok. 210 zł netto

AURATON 2016 to nowoczesny regulator temperatury, przeznaczony do sterowania grzejnymi urządzeniami elektrycznymi – m.in. matami podłogowymi oraz piecami elektrycznymi itp. Posiada 9 programów, które umożliwiają regulację temperatury we wnętrzach na trzech poziomach – temperatury dziennej, nocnej i przeciwzamrożeniowej, w 7-dniowym cyklu programowania. Regulator AURATON 2016 został wyposażony również czytelny i wielofunkcyjny wyświetlacz: czasu, dnia, temperatury i realizowanego programu, a obsługa całego urządzenia jest niezwykle prosta, wręcz intuicyjna. Cechą wyróżniającą jest ponadto jego nowoczesne wzornictwo i estetyka.

AURATON 2016 posiada własne źródło zasilania w postaci dwóch baterii R6 oraz występuje w dwóch wersjach wyposażenia: z czujnikiem temperatury wyprowadzonym na przewodzie 2,5m lub z czujnikiem temperatury wbudowanym wewnątrz urządzenia.

Zakres temperatury pracy: 0-45°C
Zakres pomiaru temperatury: 0-34,5°C
Zakres sterowania temperatury: 5-30°C
Dokładność ustawienia temperatury: 0,5°C

Cena: ok. 200 zł netto

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl

Data dodania:


Listopad 12, 2010
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Polecane Produkty