Start Arrow Wiadomości Arrow Automatyczna brama garażowa

Automatyczna brama garażowa

Automatyczna brama Satin jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy cenią solidność konstrukcji, bezpieczeństwo użytkowania oraz doskonałą jakość wykończenia.

Rozwiązanie dla wygodnych

Praktycznym udogodnieniem jest możliwość automatycznej obsługi przy użyciu pilota, co pozwoli na komfortowe otwieranie i zamykanie bramy. Zamontowany został napęd elektryczny z serii Magic, dzięki któremu został skrócony czas wjazdu do garażu, gdyż można ją uruchomić już z odległości kilkudziesięciu metrów.

(Nowa brama garażowa Satin, fot. Normstahl Entrematic)

Zwiększa bezpieczeństwo

Instalacja automatyki garażowej wraz z kontrolerem Magic Door Control od Normstahl Entrematic wpływa także na zapewnienie ochrony domu. Za pomocą tego urządzenia możliwe jest precyzyjne określenie, w jakiej pozycji znajduje się brama – czy jest otwarta, czy tylko częściowo zamknięta.

Nowa brama g60 Satin charakteryzuje się wyjątkowo wysokim stopniem izolacyjności, dzięki któremu cała konstrukcja jest niezwykle szczelna i dobrze zabezpieczona przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Hermetyczność gwarantuje między innymi wykorzystanie ciepłego panelu o grubości 42 mm, a także staranne przygotowanie specjalnej blachy stalowej. Brama posiada sprężyny i prowadnice, które są bezpieczne dla użytkowników, albowiem chronią przed przytrzaśnięciem palców.

Autor: Materiały producenta


Wszystkie komunikaty (6586)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 26, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
3
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Komentarze

Najnowsze komentarze

Gość Dom.pl Odpowiedz 2013-06-26 11:43:48

Taka brama w ulewne dni jest rozwiązaniem idealnym

Arturro Odpowiedz 2012-11-08 14:50:29

Ja mam FAAC i też dobrze pracuje :-) Trzeba wybierać po prostu dobre marki żeby potem sprzęt działał bezawaryjnie wiele lat :-)

Gość Dom.pl Odpowiedz 2012-11-07 10:29:04

korzystam z D600. to wszechstronny napęd. najlepiej wybrać opcję z paskiem bo ciszej pracuje. bez przeróbek może być instalowany w już istniejących bramach które były dotychczas obsługiwane ręcznie. jest łatwy w montażu. montuje się go do sufitu garażu. fajny sprzęt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty