Start Arrow Wiadomości Arrow Bądź eko z Philips: wybierz drugie życie

Bądź eko z Philips: wybierz drugie życie

Podstawowe prawo konsumentów: można coś kupić, a potem zmienić zdanie i oddać zakupiony produkt do sklepu. Podstawowym obowiązkiem producentów jest przeprowadzenie tego procesu tak, by zadowolony był nie tylko klient, ale i środowisko, które ponosi koszty nadmiernego wytwarzania przedmiotów. Philips znalazł już sposób na to, by nic się nie marnowało: fabryczne odnawianie. Zaufaj produktom, którym daliśmy drugie życie!

Jak myślisz, co dzieje się ze sprzętem, który kupiłeś i odesłałeś, bo zmieniłeś zdanie? Jeśli to pytanie dotyczy produktów Philips, odpowiedź jest prosta: dostały drugie życie . To odpowiedź pozytywna dla planety, która nie musi ponosić kosztów niepotrzebnej produkcji, i dla Ciebie: bo nie musisz się martwić o konsekwencje swoich nietrafionych wyborów konsumenckich. Co więcej, możesz być osobą, która skorzysta z możliwości kupienia sprzętu po fabrycznym odnowieniu – zrobić udane zakupy i coś dobrego dla świata. Jednocześnie!

Na czym polega drugie życie produktów Philips?

Zdarza się, że kupione produkty do nas wracają. Czasem dlatego, że klienci zapoznawszy się z naszym sprzętem dochodzą do wniosku, że potrzebny jest im inny model, więcej lub mniej funkcji – rozumiemy to! Staramy się ten proces przeprowadzić szybko i prosto, ale też z korzyścią dla środowiska. Zwracane produkty sortujemy i testujemy. Sprawdzamy ich wygląd i działanie. Najlepsze czyścimy i odnawiamy. Jeśli produkt się do tego nie nadaje, wybieramy z niego części, które możemy jeszcze wykorzystać do napraw. To, co już nam nie posłuży w obecnej postaci, poddajemy recyklingowi. Dbamy o to, by nic się nie zmarnowało, a produkt fabrycznie odnowiony w ekologicznym pudełku i ze standardowymi akcesoriami wraca do sprzedaży. Wszystko to przebiega przy zachowaniu surowych norm sanitarnych, bo bezpieczeństwo i komfort użytkowników jest kluczowym elementem tego projektu.

Jakość zawsze gwarantowana

Fabrycznie odnowione produkty rozpoznasz po zielonym znaku i symbolu nieskończoności utworzonym z przewodu elektrycznego z wtyczką. Poza tym nie ma różnic między sprzętem nowym, a fabrycznie odnowionym: drugie życie tez ma gwarancję jakości. Mamy pełne zaufanie do naszych fabrycznie odnowionych produktów, dlatego objęte są dwuletnią gwarancją. Jeśli potrzebujesz pomocy dotyczącej odnowionego produktu, masz do dyspozycji ten sam zespół obsługi klienta. Przy zakupie fabrycznie odnowionego produktu w sklepie Philips obowiązują te same warunki dostawy.

Bądź eko jak Philips!

Każdego roku prawie milion doskonałych produktów Philips jest zwracanych i złomowanych. Odnowienie ich pozwoliłoby zaoszczędzić równowartość 14 500 ton dwutlenku węgla. To tak, jakbyśmy posadzili 526 tysięcy drzew wchłaniających dwutlenek węgla przez cały rok. Naszym celem jako firmy jest uzyskanie do 2020 roku 15% naszych całkowitych przychodów z produktów i rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym. Zależy nam na tym, aby świat i nasze życie były lepsze dzięki innowacjom. To dlatego dajemy naszym zwróconym produktom drugie życie. Możesz nam w tym pomóc: wybieraj produkty po fabrycznym odnowieniu. Świetny sprzęt będzie służył Tobie – i planecie!

Opłaca się być eko

W 2020 roku przekonywać nikogo o konieczności wdrożenia ekologicznych rozwiązań nie trzeba. Warto jednak podpowiadać, co to oznacza w praktyce i jakie wybory są realnie działaniem ekologicznym. Kupowanie produktów, które dostały drugie życie, to niewątpliwie działanie dobre dla planety. Co więcej, może to być też decyzja pozytywna dla domowego budżetu, dlatego warto kupować ekologicznie i ekonomicznie.

O spółce Royal Philips:

Royal Philips to wiodąca firma działająca w sektorze technologii medycznych, której misją jest poprawa stanu zdrowia ludności poprzez wsparcie na przestrzeni całego procesu ochrony zdrowia, od prowadzenia zdrowego trybu życia, po zapobieganie, diagnostykę, leczenie i opiekę domową. Philips wykorzystuje zaawansowane technologie oraz dane z badań klinicznych i spostrzeżenia konsumentów, by dostarczać zintegrowane rozwiązania. Firma, z główną siedzibą w Holandii, jest liderem w obszarze diagnostyki obrazowej, terapii wspomaganej obrazowaniem, monitorowania organizmu pacjenta i informatyki medycznej; jest także dostawcą produktów pomagających zachować dobry stan zdrowia oraz produktów stosowanych w opiece domowej. Sprzedaż produktów Philips z portfolio technologii zdrowotnych, osiągnęła w 2017 roku wartość 17,8 mld euro. Firma w tym czasie zatrudniała około 74 000 pracowników, oferując swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie.

Philips

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 1, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wykańczanie