Start Arrow Finanse i prawoArrowBudowa i prawoArrow Basen w ogrodzie: pozwolenie czy zgłoszenie

Basen w ogrodzie: pozwolenie czy zgłoszenie

Zobacz także:

Budowa basenu krok po kroku

W Polsce, najpopularniejszym sposobem wciąż pozostaje budowa basenu betonowego, wylewanego na miejscu z użyciem szalunków. Za takim rozwiązaniem przemawia nie tylko trwałość, ale również łatwość nadania pożądanego kształtu.

Jak podgrzać wodę w basenie?

Coraz częściej właściciele domów chcą korzystać ze swojego basenu nie tylko latem, ale również w nieco chłodniejszą pogodę. W tym wypadku woda musi być dodatkowo podgrzewana, za pomocą jednego z poniższych urządzeń.

O czym należy pamiętać planując przydomowe oczko wodne?

Budowa przydomowego oczka wodnego to trend, który od kilku lat zyskuje coraz większą popularność. Jest ono nie tylko ciekawym elementem aranżacji ogrodu, ale również doskonale wpływa na nasze samopoczucie, szczególnie w cieplejsze dni.

Jak wykonać oczko wodne z folii?

Upewnijmy się za pomocą poziomnicy, czy na pewno wybrany teren jest płaski. Nie należy tej kwestii lekceważyć, bo umieszczenie oczka na terenie pochyłym może sprawić, że będzie wylewała się z niego woda. Ewentualne nierówności terenu wyrównać możemy ziemią lub fragmentami darni.

« Wstecz

Autor: Redakcja DOM.pl

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


styczeń 7, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Komentarze

Najnowsze komentarze

Śmietnik koło domu: czy wymaga zgłoszenia? | www.Dom.pl Odpowiedz 2014-06-12 01:45:07

[...] Ogród po zimie: jak przygotować basen do sezonu? Basen w przydomowym ogrodzie jeszcze do niedawna uznawany był za symbol luksusu,... więcej    Najlepsze bramy garażowe zdaniem ekspertów Śmietnik koło domu: czy wymaga zgłoszenia? Zagospodarowanie działki: jak wykonać ogrodzenie murowane? Budowa basenu krok po kroku Basen w ogrodzie: pozwolenie czy zgłoszenie [...]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty