Start Arrow Wiadomości Arrow Bezokapowa szczelność

Bezokapowa szczelność

Wiele osób obawia się innowacyjnych rozwiązań, decydując się na te dobrze im znane. Właściwie dobrany system rynnowy ma ogromne znaczenie, zarówno jeśli weźmiemy  pod uwagę funkcję odprowadzania wody, a także walory estetyczne budynku. Firma Galeco, odpowiadając na potrzeby rynku, stworzyła system gwarantujący nietuzinkowy design nawet najbardziej finezyjnych brył.

system rynnowy

fot. Galeco

 

Nowoczesna funkcjonalność

BEZOKAPOWY system orynnowania wyróżnia się wyjątkową ekonomicznością, na tle tradycyjnych półokrągłych rynien. Wydajność prostokątnej rynny o profilu 125 mm, w zależności od umiejscowienia, wynosi odpowiednio od 90 m2 lub 180 m2. Prostokątny przekrój rynny pomieści więcej wody niż modele tradycyjne. Produkty firmy Galeco odznaczają się jakością wykorzystanych surowców. Dzięki korelacji trzech komponentów, całość jest trwała,ekonomiczna i niebywale estetyczna. System BEZOKAPOWY Galeco to optymalne połączenie trzech wyjątkowych materiałów, o specjalistycznych funkcjach.

Pierwszym z nich jest LUXOCYNK czyli blacha stalowa, która oprócz  tradycyjnej powłoki cynkowej, pokryta jest powłoką polimerową oraz chromem. Z tego materiału w systemie Galeco BEZOKAPOWY wykonana jest prostokątna rynna, haki oraz łączniki.

Tworzywo PVC to materiał użyty do produkcji elementów spustowych w systemie BEZOKAPOWYM. Jest to najbardziej ekonomiczny materiał w ofercie Galeco, gwarantujący jednocześnie wysoką jakość użytkowania..

Trzecim surowcem jest blacha stalowa, z której wykonana jest maskownica doczołowa, zasłaniająca poziom rynnowy. Jest to materiał pokryty czterema warstwami ochronnymi, które chronią element przed korozją i czynnikami atmosferycznymi.

Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości  system  Galeco BEZOKAPOWY to praktyczne i bezpieczne rozwiązanie, dla osób ceniących niebanalne projekty architektoniczne.

system rynnowy

fot. Galeco

Galeco – stylowo i bez ryzyka

Idea projektantów marki Galeco to ciągłe doskonalenie. BEZOKAPOWE orynnowanie jest w pełni wolne od przecieków. Prawidłowo zamontowane rynny są zupełnie bezpieczne, nawet w ociepleniu budynku. Rozwiązanie przygotowane przez firmę Galeco wyróżnia jego kompleksowość. Wszystkie elementy systemu są prostokątne, dzięki czemu ich układ jest praktyczny w wielu aspektach. Zupełną pewność daje dodatkowa uszczelka zamontowana w mufie oraz pas podrynnowy odprowadzający skropliny i wodę. Kolejnym ulepszeniem i gwarantem stabilności systemu jest łącznik dylatacyjny zapewniający hermetyczność wszelkich połączeń bez spawania i klejenia. Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w konstrukcji BEZOKAPOWEJ, szczelność jest zagwarantowana, a my nie musimy rezygnować z architektonicznych marzeń o estetyce i minimalizmie.

system rynnowy

fot. Galeco

System BEZOKAPOWY wolność wyboru

Jedną z wielu zalet systemu orynnowania Galeco, jest nieograniczony dostęp do wnętrza konstrukcji.  Maskownicę można bowiem swobodnie zakładać i ściągać. Ponadto mamy do wyboru aż 11 barw tego elementu, co pozwala na perfekcyjne dopasowanie do koloru dachu lub elewacji. Poprawnie zamontowany, połączony z kablami grzewczymi system Galeco jest niezawodny i będzie służyć wiele lat, zachwycając prostą i estetyczną formą.

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 31, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: dachy i system rynnowy

Obejrzyj zdjęcia domowników