Start Arrow Wiadomości Arrow Bezpieczeństwo zdalnie sterowanie, czyli kamera WiFi WIPC-301W marki Yale

Bezpieczeństwo zdalnie sterowanie, czyli kamera WiFi WIPC-301W marki Yale

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo jest na wagę złota. Nic więc dziwnego, że producenci systemów zabezpieczeń prześcigają się w tworzeniu i projektowaniu coraz to nowszych i bardziej zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Jednym z nich jest kamera WiFi WIPC-301W marki Yale, dzięki której jesteśmy w stanie monitorować swoje mieszkanie z poziomu smartphone ‘a.

Kamera WiFi WIPC-301W, fot. Yale

Zdalna kontrola

Kamera domowa WiFi, którą wprowadziła marka Yale – lider zabezpieczeń domowych, to designerskie urządzenie pozwalające na zapis video i zdjęć bez konieczności podłączenia do komputera. Wszystkie dane są przechowywane w chmurze Dropbox lub na karcie pamięci. Co najważniejsze, za pośrednictwem aplikacji mobilnej Yale Home View dostępnej w Google Play i App Store, obraz jest dostępny online na ekranie smartfona w czasie rzeczywistym. Istnieje również możliwość odtworzenia nagrania w późniejszym okresie. Kamera zapewnia bardzo dobrą jakość obrazu HD 720p. Nagrania w ciemności obejmują obiekty odległe aż do 8m, natomiast te wykonane przy świetle bez przeszkód rejestrują obraz całego pomieszczenia.

Kamera WiFi WIPC-301W, fot. Yale

Dyskretnie i estetycznie

Ze względu na swoje niewielkie rozmiary i niezwykle nowoczesny design kamerka świetnie wpisze się w wystrój każdego wnętrza, będąc jednocześnie jego delikatną ozdobą. Kompaktowe, biało-czarne urządzenie można przymocować do ściany, lub postawić na półce. W zestawie znajduje się zasilacz, kabel USB i kabel LAN.

Cena: od 300-450 zł brutto (w zależności od wersji)

Źródło:Yale Polska

YALE
Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 22, 2017
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: domy inteligentne