Start Arrow Wiadomości Arrow Bezpieczne gniazdo ssące do centralnego odkurzania

Bezpieczne gniazdo ssące do centralnego odkurzania

System centralnego odkurzania to coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnego odkurzacza. Jego integralną częścią jest gniazdo ssące, które montuje się na ścianie w pomieszczeniu. Znajdujące się w ofercie firmy UST-M, producenta systemu Vacu USM, gniazdo Leovac Sylo Lock nie tylko idealnie wpisze się w każde wnętrze, ale także zapewni maksymalne bezpieczeństwo. Z tego rozwiązania skorzystają przede wszystkim rodziny z małymi dziećmi.

To właśnie przed nadmierną ciekawością najmłodszych domowników chroni zunifikowany kluczyk, w który wyposażone jest gniazdo ssące Leovac Sylo Lock. Po odłączeniu węża ssącego i zatrzaśnięciu klapki gniazdo automatycznie się zamyka, dzięki czemu można je zabezpieczyć przed próbą włożenia do niego rąk czy drobnych przedmiotów. Aby je otworzyć, wystarczy użyć kluczyka. Zabawa gniazdem ssącym nie jest niebezpieczna dla dziecka, jednak w jej wyniku możemy stracić np. cenny pierścionek. System Vacu USM jest zabezpieczony przed zatkaniem instalacji – za otworem gniazda ssącego znajduje się specjalne kolanko, dzięki któremu przypadkowo wciągnięty podłużny przedmiot po odłączeniu węża po prostu wypadnie na podłogę. Gniazdo Leovac Sylo Lock z automatyczny zamkiem zatrzaskowym stanowi dodatkowe zabezpieczenie.

Gniazda ssące to jedne z nielicznych widocznych elementów systemu centralnego odkurzania Vacu USM. To właśnie dlatego tak ważne jest, aby swoim wyglądem wpisywały się w wystrój wnętrza. Dostępne w ofercie UST-M gniazda Leovac Sylo Lock zaprojektowane zostały w duchu nowoczesnego designu. W zależności od koloru ścian i wyglądu włączników światła i gniazdek elektrycznych można zdecydować się na gniazdo białe, szare, kremowe lub srebrne.

(Gniazdo ssące Leovac Sylo Lock. fot. UST-M)

Producent: www.ustm.pl
Cena: 89 zł/szt.

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (6574)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 26, 2013
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty