Start Arrow Wiadomości Arrow Bezprzylgowe drzwi do nowoczesnych wnętrz

Bezprzylgowe drzwi do nowoczesnych wnętrz

Drzwi wewnętrzne PASSO Alto firmy POL-SKONE to propozycja dla osób ceniących sobie wysoki komfort i nietypowy standard. Dzięki nieszablonowemu rozmiarowi, który przewyższa inne drzwi o 20 cm pozwolą realizować imponujące pomysły aranżacyjne.

Nowoczesne budownictwo bazuje na tworzeniu przestrzeni, pozwalających ich mieszkańcom czuć się komfortowo. Przy realizacji takich projektów niezastąpione będą wyższe drzwi wewnętrzne, które przyczynią się do optycznego podwyższenia wnętrza.

Za sprawą PASSO Alto firmy POL-SKONE uzyskujemy więcej miejsca w przejściu, przez co pomieszczenia wydają się jeszcze bardziej przestronne i otwarte.

(Nowoczesny salon w odcieniach szarości z drzwiami PASSO Alto, fot. POL-SKONE)

Charakterystyczna konstrukcja drzwi PASSO Alto, wydłużona o 20 cm, wykonana w systemie bezprzylgowym tworzą jednolitą płaszczyznę, dającą harmonijny efekt wizualny, zaś magnetyczny zamek zapewnia ciche zamykanie drzwi.

Dzięki kunsztownemu wykończeniu w postaci forniru, dostępnemu w 9 różnych wybarwieniach lub powierzchni LAMISTONE składającej się z 5 kolorów, będą one stanowić stylowe dekoracje wnętrza.

Autor: Materiały producenta


Wszystkie komunikaty (6577)

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 1, 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty