Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Białe aranżacje kuchni

Białe aranżacje kuchni

Kolor biały jest jednym z tych, które nigdy nie wychodzą z mody. Wnętrza urządzone z użyciem bieli wyglądają nowocześnie i elegancko. Warto jednak pamiętać, że barwa ta użyta w nadmiarze może sprawiać, że pomieszczenie wygląda zbyt zimno i sterylnie. Jak zatem zaaranżować kuchnię na biało, tak aby nie straciła przytulnego i domowego charakteru? Wystarczy, że w umiejętny sposób ożywimy tę aranżację.

Biel najlepiej wygląda w tercecie z czernią i czerwienią. Nawet, jeśli są to drobne akcenty kolorystyczne, czerwień przełamuje powagę czarno-białej aranżacji.

Autor: archiwum DOM.pl

Biel i jasne beże stanowią tworzą ciepłą i przytulną aranżację. Zieleń roślin doniczkowych sprawi, że całość nie będzie wyglądała zbyt "mdło".

Autor: archiwum DOM.pl

Jeśli połączenie czerni z bielą wydaje nam się nieco banalne, wybierzmy biało-brązowe meble. To równie eleganckie zestawienie.

Autor: archiwum DOM.pl

Czerń i biel w kuchni to absolutna klasyka. Zbyt minimalistycznie urządzone czarno-białe wnętrze może jednak wyglądać nieco smutno, dlatego warto dobrać odpowiednie dodatki - na przykład kwiaty.

Autor: archiwum DOM.pl


Biel i czerwień - to zestawienie, które jest wesołe i optymistyczne, ale zarazem wygląda bardzo elegancko.

Autor: archiwum DOM.pl

Czerwień w kuchni jest jak papryczka chilli w daniu. Stanowi interesujący akcent, ale nie powinno jej być za wiele. Łagodzą ją białe ściany i dodatek beżu.

Autor: archiwum DOM.pl

Duża ilość bieli we wnętrzu kuchennym wygląda elegancko. Wiąże się z nią jednak pewne ryzyko - pamiętajmy, że na białym tle bardzo wyraźnie widać nawet najmniejsze zabrudzenia i zarysowania.

Autor: archiwum DOM.pl


Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty