Start Arrow Wiadomości Arrow Bloguj z Purmo!

Bloguj z Purmo!

Purmo, jeden z czołowych producentów systemów grzewczych na świecie, rozpoczyna aktywne działania w blogosferze. „Purmosfera” to serwis poradnikowo-lifestylowy skierowany do czytelników poszukujących modnych i innowacyjnych rozwiązań dla domu. Firmowy blog ma na celu budowanie świadomości wśród klientów i wzmocnienie wizerunku marki na polskim rynku instalacyjnym.

„Purmosfera” to przestrzeń w której w szczególności odnajdą się osoby poszukujące praktycznych porad i inspiracji z zakresu aranżacji wnętrz, designu, architektury oraz ogrzewania. Na platformie nie zabraknie również interesujących treści dla zwolenników… kulinariów i podróży.

blog Purmo - Purmosfera

Skąd tak oryginalny pomysł? Koncern Rettig ICC do którego należy marka Purmo swoją silną i stabilną pozycję rynkową osiągnął dzięki nieustannej dbałości o jakość i innowacyjność oferowanych rozwiązań. Firma od lat wyznacza nowe trendy na rynku instalacji grzewczych, nadszedł więc czas aby przenieść je na pole komunikacji. Biorąc pod uwagę fakt, że klienci coraz częściej zwracają się w stronę merytorycznych treści związanych z usługami i produktami, które kupują, prowadzenie bloga firmowego pozwoli świadomie budować zaufanie i wizerunek marki Purmo wśród potencjalnych klientów, partnerów biznesowych oraz firm konkurencyjnych.

Blog dostępny jest pod adresem: www.purmosfera.pl

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 14, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty