Start Arrow Wiadomości Arrow BoConcept przedstawia nowy stół do jadalni Fiorentina

BoConcept przedstawia nowy stół do jadalni Fiorentina

Fiorentina została zaprojektowana, aby cieszyć i zachwycać, dzięki czemu z pewnością przypadnie do gustu wielu miłośnikom designu – w szczególności tym, którzy kochają imprezy, a ich życie kręci się wokół kulinarnych emocji.  

Fiorentina zdecydowanie zaznacza swoją obecność w kolekcji BoConcept. Posiada charakterystyczny system rozkładania blatów „butterfly” – sprytnie ukryty w imponującej rzeźbiarskiej formie podstawy – i dokonuje niemal niemożliwego, znajdując w praktycznej funkcjonalności czystą rozrywkę. Stół dla intymnej kolacji dla dwojga może zostać przekształcony w 12-osobowy bez najmniejszego wysiłku. 

Będąc następcą popularnego stołu Milano, Fiorentina dostępna jest w nowych kolorach i wyjątkowych materiałach. Metalowe detale ramy zamieniono na wyszukane matowe czernie i biele, z kolei organiczny kształt podstawy można teraz zamówić w modnym kolorze szarego popiołu. Stół zachęca do stworzenia spójnej tonacji barw w swojej jadalni, przy akompaniamencie wyrazistych dodatków, takich jak dywan o ciekawej teksturze, czy ceramiczny wazon, dopełnionymi kojącymi odcieniami szarości.

Fiorentina zachwyca swoim wyglądem z każdej strony. Jej design można podziwiać z każdego kąta, co sprawia, że będzie stanowić centrum uwagi w każdym wnętrzu. Fiorentinę można dostosować do różnego stylu i budżetu. Z Milano, Alicante i Fiorentiną, BoConcept posiada w swojej ofercie trzy różne stoły, w trzech różnych przedziałach cenowych i o trzech różnych wyglądach. Perfekcyjnie zgrany duet z każdym z nich stworzą krzesła do jadalni Princeton w wybranym kolorze i tapicerce. 

O firmie: 

Marka BoConcept została założona w 1952 roku w Danii i dzisiaj jest jednym z najbardziej globalnych producentów mebli z 300 salonami w 65 krajach. Marka pracuje z nagradzanymi projektantami, tworząc kolekcję mebli, dodatków i lamp dla mieszkań i przestrzeni biznesowych. Pod hasłem „Live Ekstraordinær” BoConcept oferuje swoim klientom osobistą Usługę Projektowania Wnętrz oraz jedne z najlepszych na rynku możliwości personalizacji swoich mebli zarówno do przestrzeni prywatnych jak i publicznych – bez uszczerbku na designie czy estetyce.

Obecnie marka posiada 300 salonów w 64 krajach na całym świecie, w Polsce znajduje się 6 salonów: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław i dwa salony w Warszawie.

BoConcept

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


wrzesień 13, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty