Start Arrow Wiadomości Arrow Brakujący element dekoracji w pokoju Twojego dziecka – lampy z kolekcji PUZZLE marki Nowodvorski

Brakujący element dekoracji w pokoju Twojego dziecka – lampy z kolekcji PUZZLE marki Nowodvorski

Aranżacja pokoju dziecięcego nie jest łatwa. Czas mija nieubłaganie i ani się obejrzymy, a z brzdąca wyrasta nastolatek. Inny problem stanowi fakt, że często jeden pokój służy dzieciom w różnym wieku. Dekorując wnętrze przeznaczone dla pociech warto mieć to na uwadze i postawić na elementy uniwersalne. Najnowsza kolekcja lamp PUZZLE marki Nowodvorski Lighting to oświetlenie, które sprawdzi się zarówno w pokoju malucha jak i starszego dziecka.

 PUZZLE marki Nowodvorski Lighting

PUZZLE marki Nowodvorski Lighting

Ułożyć dekoracje w całość

Wystrój wnętrza dla dzieci i młodzieży to nie lada problem. Bo co zrobić jeśli pokój ma dzielić ze sobą rodzeństwo w różnym wieku? Lub brat z siostrą?  Takie dylematy spędzają sen z powiek niejednym rodzicom. Mnogość dostępnych na rynku stylów również działa w tej sytuacji na niekorzyść bowiem gusta dojrzewających maluchów często się zmieniają. Jak zatem poradzić sobie w takiej sytuacji i zmyślnie zaplanować cały wystój? I jak przy tym nie narazić się na koszty związane z częstymi zmianami dekoracji? Nowa kolekcja PUZZLE marki Nowodvorski Lighting to pomysłowy sposób na stworzenia spójnej przestrzeni dla wszystkich pociech. Czerpiąc inspiracje z ponadczasowej zabawy seria nadaje harmonię między tym co dziecięce,  a tym co młodzieżowe. Uniwersalna w swej formie kolekcja lamp PUZZLE marki Nowodvorski Lighting będzie intrygować i pobudzać wyobraźnię młodszych dzieci.  Starszym wyda się natomiast efektownym gadżetem, którym warto pochwalić się kolegom i koleżankom.

Zabawa w czterech kolorach

Dopasowanie oświetlenia do pokoju dziecięcego wymaga troski i dbałości o szczegół. Warto pozwolić sobie przy nim także na odrobinę szaleństwa, a czy jest na to lepszy sposób niż zabawa kolorami? Niepowtarzalny kształt lamp z nowej kolekcji PUZZLE marki Nowodvorski Lighting  dopełniony został aż czterema różnymi barwami: szarą, różową, beżową oraz brązową. W serii znajdziemy pojedyncze jednokolorowe kinkiety oraz czteroczłonowe lampy sufitowe w różnych kolorach. Odcienie komponują się ze sobą w harmonijny i funkcjonalny sposób, dzięki czemu kolekcja znajdzie zastosowanie praktycznie w każdym dziecięcym pokoju.

Kolekcja lamp Puzzle marki Novodvorski  Lighting doskonale wpisuje się w potrzeby wszystkich rodziców, którzy chcą stworzyć swoim pociechom przestrzeń na miarę ich potrzeb. Oświetlenie w zabawnym kształcie w różnych kolorach to połączenie, które niczym puzzel pasuje do każdej wnętrzarskiej układanki.

Lampy Puzzle marki Nowodvorski Lighting:

PUZZLE I kinkiet GRAY
Wysokość: 26,5 cm
Szerokość: 26,5 cm
Cena detaliczna: zł brutto

PUZZLE I kinkiet BROWN
Wysokość: 26,5 cm
Szerokość: 26,5 cm
Cena detaliczna: zł brutto

PUZZLE I kinkiet ROSSE
Wysokość: 26,5 cm
Szerokość: 26,5 cm
Cena detaliczna: zł brutto

PUZZLE I kinkiet ECRU
Wysokość: 26,5
Szerokość: 26,5 cm
Cena detaliczna: zł brutto

PUZZLE lampa sufitowa
Wysokość: 47 cm
Szerokość: 47 cm
Cena detaliczna: zł brutto

O firmie

Firma Technolux Sp.j., od października 2011r. funkcjonująca pod nazwą Nowodworski Sp.j., jest rodzinną firmą prywatną, założoną w 1994 r. Spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując

i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Belgii, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Izraela, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy i na Węgry.

Nowodworski Sp.j.
ul. Koksowa 2B
42-200 Częstochowa
Tel +48 343449110
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Źródło: Nowodvorski Lighting

Nowodvorski Lighting
Wszystkie komunikaty (2408)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Maj 4, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty