Start Arrow Wiadomości Arrow Bruk-Bet na Budmie

Bruk-Bet na Budmie

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA swoje najnowsze produkty i osiągnięcia zaprezentowała firma Bruk-Bet® z Tarnowa. Stoisko producenta zdecydowanie wyróżniało się na tle innych ekspozycji.

(Dom pokazowy firmy Bruk-Bet na targach Budma 2011, fot.Bruk-Bet)

Okazałe stoisko stanowiło prezentację głównych produktów firmy Bruk-Bet® – elementów do wykonywania nawierzchni oraz wytwarzanego od 2010 roku betonu komórkowego Termalica. Przyciągająca uwagę ekspozycja została w całości wykonana z produktów firmy Bruk-Bet®, co znacząco odróżniało ją od pozostałych, skromniejszych stoisk w pawilonie.

Termalica – dom pokazowy

Elementem wyróżniającym firmę Bruk-Bet® był niewielki budynek, będący kompleksowym przedstawieniem realizacji domu mieszkalnego przy użyciu betonu komórkowego Termalica. Pomysłowa ekspozycja  przedstawiała dwie jego części: w stanie surowym oraz po wykończeniu. W części pierwszej zwiedzający mieli okazję przekonać się, jak „od środka” wygląda dom wybudowany w systemie Termalica. Przedstawione w obrazowy sposób możliwości realizacji budowy z betonu komórkowego stanowiły dodatkowo prezentację nowości firmy – stropów gęstożebrowych i płyt stropowo-dachowych Termalica. Na stoisku zaprezentowano również inną nowość, taką jak płyty ścienne, przeznaczone do wznoszenia ścian osłonowych i działowych w obiektach przemysłowych i komercyjnych.

Zwiedzający mogli także zapoznać się z wnętrzem budynku – w części wykończonej znajdowało się bowiem umeblowane biuro, w którym eksperci firmy Bruk-Bet® prowadzili rozmowy z gośćmi. Fragmenty elewacji budynku stanowił kamień dekoracyjny Relief.

(Jeden z domów pokazowych firmy Bruk-Bet na targach Budma 2011, fot.Bruk-Bet)

Nowości do domu i ogrodu

Elementy z betonu komórkowego Termalica to tylko fragment ekspozycji firmy Bruk-Bet®. Otoczenie domu pokazowego stanowił bowiem niewielki ogród zaaranżowany przy użyciu elementów służących do wykończenia otoczenia budynków. Wykorzystane w ogrodowych kompozycjach nowości zostały opatrzone opisami umieszczonymi na specjalnie w tym celu przygotowanych ekspozytorach, rozmieszczonych dookoła domu.  Znalazły się wśród nich m.in. trzy nowe systemy schodowe, płyta tarasowa oraz płyta-palisada.   Na ścianie budynku w części w stanie surowym przez cały czas trwania targów wyświetlana była filmowa prezentacja produktów firmy Bruk-Bet® wraz z przykładami ich zastosowań. Osoby odwiedzające stoisko mogły również uzyskać fachowe porady od ekspertów firmy, którzy gościli zwiedzających w przydomowym ogrodzie oraz w pomieszczeniu biurowym domu pokazowego.

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 19, 2011
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: sufity i ściany wewnętrzne