Start Arrow Wiadomości Arrow Budujesz lub remontujesz łazienkę? To musisz wiedzieć!

Budujesz lub remontujesz łazienkę? To musisz wiedzieć!

Łazienka powinna cieszyć ładną aranżacją, będąc przy tym funkcjonalnym i bezpiecznym wnętrzem. Sprawdź, jakie materiały budowlane wykorzystać, by szybko zbudować nową lub wyremontować starą łazienkę, bezkompromisowo spełniając wszystkie te warunki.

Płyta budowlana niemieckiej marki Ultrament to łatwy w montażu i obróbce, wodoodporny produkt przeznaczony do pomieszczeń wilgotnych, m.in. wyrównywania ścian i podłóg, budowy sufitów podwieszanych, półek i blatów, a także zabudowy wanien i rur. Wysoką wytrzymałość oraz 100-procentową odporność na wilgoć, wodę, pleśnie i grzyby gwarantuje wykonanie rdzenia płyty z polistyrenu ekstrudowanego (XPS) oraz powłoki mineralnej z wtopioną siatką z włókna szklanego.   

Płyta budowlana Ultrament

Płyta budowlana Ultrament stanowi doskonałe podłoże dla okładzin ceramicznych, tynku, szpachli klejów i farb. Nie wymaga stosowania podkładów oraz gruntowania, cechując się niskim poziomem pylenia i łatwością montażu w czasu krótszym nawet o 50 procent w stosunku do alternatywnych rozwiązań, takich jak płyty gips-karton lub cementowe. Płytę można swobodnie obrabiać przy pomocy podstawowych narzędzi, takich jak: nóż budowlany, piła ręczna, wyrzynarka czy wkrętarka.

Standardowa płyta budowlana Ultrament występuje w dwóch wysokościach: 1200×600 mm oraz 2600×600 mm, a także szerokim zakresie grubości (od 4 do 50 mm). Dodatkowo dostępne są gotowe profile narożnikowe do zabudowy rur oraz płyta budowlana Flex z nacięciami umożliwiającymi budowę zaokrąglonych kształtów i konstrukcji. Nowością w ofercie są płyty brodzikowe z odpływem liniowym i punktowym oraz uniwersalny zestaw do zabudowy stelaży WC. Wszystkie produkty dostępne są w sprzedaży w marketach budowlanych (m.in. Leroy Merlin, Castorama).

Płyta budowlana do zaokrągleń, fot. Ultrament

Płyta budowlana flex do zaokrągleń, fot. Ultrament

Profil do narożników  z płyty budowlanej, fot. Ultrament

Profil narożnikowy z płyty budowlanej, fot. Ultrament

Płyta budowlana brodzikowa z centralnym odpływem punktowym, fot. Ultrament

Płyta budowlana brodzikowa z centralnym odpływem punktowym, fot. Ultrament

Płyta budowlana brodzikowa z liniowym odpływem zintegrowanym. fot. Ultrament

Płyta budowlana brodzikowa z liniowym odpływem zintegrowanym. fot. Ultrament

Źródło:Ultrament

Ultrament
Wszystkie komunikaty (825)

Dodane przez: zszymanska

Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 5, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty