Start Arrow Wiadomości Arrow Cegła klinkierowa: pomysł na nowoczesną elewację

Cegła klinkierowa: pomysł na nowoczesną elewację

Elewację i wnętrza nowoczesnego domu można wykończyć na wiele sposobów. Ciekawą propozycją jest cegła klinkierowa Dover z oferty firmy Röben. Chociaż to materiał powszechnie uważany za tradycyjny, dzięki swojej kolorystyce i strukturze lica, a także wydłużonemu formatowi cegła doskonale wpisuje się w charakter nowoczesnych, industrialnych projektów.

Najświeższa propozycja firmy Röben w ofercie cegieł klinkierowych z kolekcji produktów importowanych – cegła Dover, wyróżnia się nietypową barwą. Jej kolorystyka doskonale wpisuje się w trend, w którym prym wiodą materiały w odcieniach szarości, srebra, grafitu i bieli. Ciekawa, a przy tym niespotykana barwa cegły Dover to połączenie ciepłych, przenikających się jaśniejszych i ciemniejszych odcieni szarości i beżu. Wyróżniającym się elementem najnowszego produktu firmy Röben jest gładka struktura lica, na której widoczne są drobne nierówności sprawiające, że cegła nabiera wyjątkowego industrialnego  wyrazu. Warto zwrócić uwagę również na fakt, że cegła dostępna jest w dwóch formatach.

Oprócz typowego rozmiaru NF (240x115x71mm) można zamówić ją również w wydłużonym formacie LDF (290x90x52mm), który idealnie nadaje się do surowych, nowoczesnych projektów, dodatkowo podkreślając ich charakter. Cegła dedykowana jest na duże obiekty, efekt widoczny na zdjęciach można tylko uzyskać po wymieszaniu min. 6 palet. Nowy produkt wyróżniają  wysokie parametry techniczne, znane z innych produktów marki Röben tj. wysoka wytrzymałość, ognio- i mrozoodporność oraz niska bardzo nasiąkliwość sięgająca ok.1,5%.

Cena brutto cegły w formacie NF:  ok. 4,85 zł/szt., w formacie LDF – ok. 5,10 zł/szt.

(Cegła klinkierowa Dover fot. Röben)

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (487)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Lipiec 15, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 

Obejrzyj zdjęcia domowników