Start Arrow WnętrzaArrowPokój dziennyArrow Cegła. Oryginalna dekoracja ściany w salonie

Cegła. Oryginalna dekoracja ściany w salonie

Cegła od kilku sezonów nie wychodzi z mody. Dzięki niej w oryginalny sposób możesz udekorować ścianę w salonie. Jak wykorzystać ten materiał w pokoju dziennym? Oto nasze wskazówki!

Cegła czy płytki imitujące cegłę?

Decydując się na cegłę w salonie, do wyboru masz klasyczną cegłę bądź płytki imitujące cegłę. Aby cieszyć się pięknym wyglądem klasycznej cegły, pamiętać musisz o jej impregnacji i regularnym czyszczeniu. Płytki imitujące cegłę nie wymagają odpowiedniej impregnacji, a utrzymanie ich w czystości jest o wiele prostsze. Ponadto prezentują się bardzo efektownie. 

Różne odcienie cegły 

W sprzedaży mamy szeroką paletę kolorów cegły. Ta klasyczna – czerwona ma swój urok. Dużą popularnością cieszy się biała cegła, która pasuje do minimalistycznych i skandynawskich wnętrz. Kolor ten sprawdzi się również w mniejszych wnętrzach. Jeśli dysponujesz większą przestrzenią, postaw na czarną bądź popielatą cegłę. W połączeniu z  sofą w kolorze butelkowej zieleni, prezentować się będzie niezwykle oryginalnie. 

Jak pielęgnować cegłę?

Cegła to materiał, który wymaga systematycznego czyszczenia. Nie zapomnij o jej odpowiedniej impregnacji. Dzięki temu zabiegowi, czyszczenie cegły będzie o wiele łatwiejsze. Regularnie przecieraj cegłę wilgotną ściereczką. 

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


sierpień 24, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Salon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty