Start Arrow WnętrzaArrowGalerie WnętrzArrow Ceglane aranżacje w salonie

Ceglane aranżacje w salonie

Nowoczesne domy jednorodzinne w stylu starych kamienic? Czemu nie! Jeżeli znudziły Ci się farby do wnętrz i ciągle nie możesz przekonać się do tapet, aranżacje wnętrz z zastosowaniem cegły klinkierowej dają niesamowite, oryginalne efekty.

Jedna wyeksponowana ściana, wykończona klinkierem tworzy ciekawy kontrast dla "standardowych" ścian i otynkowanego sufitu.

Autor: archiwum DOM.pl

Łączone pomieszczenia dają wrażenie przestrzenności. Kuchnia otwarta na salon to już niemalże standard nowoczesnego budownictwa. Zastosowanie różnych okładzin ściennych w pomieszczeniu stanie się umowną granicą między ich funkcjami.

Autor: archiwum DOM.pl

Umowną granicę między kuchnią a salonem tworzy często wyspa kuchenna lub funkcjonalny barek. Wykonane z cegły klinkierowej doskonale wpasują się w charakter całej przestrzeni.

Autor: Röben


Jeden niewielki element wyposażenia wystarczy do dekoracji ściany z klinkieru, ponieważ sama jest ona już wystarczająco efektowna i przyciągająca wzrok.

Autor: archiwum DOM.pl

Proste, geometryczne formy mebli i dodatków to domena nowoczesnych wnętrz. Wykonana z klinkieru wnęka w ścianie stanowi główną dekorację minimalistycznego pomieszczenia.

Autor: archiwum DOM.pl

Ze względu na właściwości klinkieru, w tym jego trwałość, wytrzymałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, a przede wszystkim na wysokie temperatury, cegła doskonale sprawdzi się jako wykończenie kominka.

Autor: Röben

Zobacz wszystkie zdjęcia z salonowej kategorii:

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: galerie wnętrz