Start Arrow Wiadomości Arrow Centrala wentylacyjna CGL marki Wolf – świeże podejście do wentylacji

Centrala wentylacyjna CGL marki Wolf – świeże podejście do wentylacji

Kompaktowe urządzenia, cechujące się dużą wydajnością i małymi rozmiarami, to bez wątpienia przyszłość branży instalacyjnej. Nie inaczej jest w przypadku wentylacji, czego najlepszym dowodem jest nowoczesna, funkcjonalna i niezwykle efektywna centrala CGL marki Wolf, przeznaczona do dużych pomieszczeń.

Centrala wentylacyjna CGL, fot. Wolf

Obiekty użyteczności publicznej, biura czy też punkty usługowe i gastronomiczne to miejsca, w których regularna wymiana powietrza ma ogromne znacznie. Wiąże się to bowiem z komfortem przebywających w pomieszczeniach ludzi i ma ogromny wpływ na ich zdrowie oraz samopoczucie. Doświadczenie pokazuje, że nie każde urządzenie wentylacyjne jest w stanie sprostać wyzwaniu i nierzadko tego komfortu nie może zapewnić. Inaczej jest w przypadku centrali wentylacyjnej CGL marki Wolf. To niezwykle funkcjonalne, a zarazem kompaktowe urządzenie, przeznaczone jest właśnie do takich obiektów, w których zwykle przebywa wiele osób jednocześnie i o kubaturze większej niż domowe wnętrza. Centrala CGL doskonale sprawdzi się zatem w szkolnych klasach, przedszkolach, salach konferencyjnych czy też biurach. Z uwagi na dużą wydajność nadaje się również do zastosowań w tak wymagających obiektach, jak restauracje czy bary. Warto podkreślić, że urządzenie CGL marki Wolf nie tylko jest w stanie poprawić warunki wentylacyjne i energetyczne w nowych budynkach. Nadaje się ono także do wykorzystania w lokalach usługowych poddanych gruntownej modernizacji lub cechujących się niską jakością powietrza, np. mieszczących się w oficynach, zagospodarowanych piwnicach czy w przedwojennych kamienicach.

Kompaktowe urządzenie do wielkich zadań

Centrala wentylacyjna CGL marki Wolf to produkt, który jest w stanie bez trudu zapewnić dużym pomieszczeniom odpowiedni dopływ świeżego powietrza z zewnątrz budynku. Taka wydajność i sprawność urządzenia jest zasługą jego nowoczesnej konstrukcji, a także najwyższej jakości podzespołów. W centrali zastosowano m.in. wysokowydajny wymiennik przeciwprądowy z aluminium (ze zintegrowanym bypassem do pracy letniej), tłumiki ze zoptymalizowanymi aerodynamicznie kulisami na nawiewie i wywiewie, a także energooszczędne i wysokosprawne wentylatory promieniowe oraz bezstopniowe silniki prądu stałego. Dużą zaletą CGL jest także zastosowanie przez producenta modułu obsługowego BML oraz łatwo wymiennych filtrów na nawiewie i wywiewie. Z punktu widzenia użytkownika niezwykle ważne jest również, że urządzenie – choć przeznaczone do dużych pomieszczeń – cechuje się niewielkimi wymiarami i niezwykle kompaktową budową. Produkt marki Wolf jest w całości zmontowany, zatem łatwo i szybko można ustawić go w niemal każdym miejscu.

Więcej informacji na produktów firmy Wolf znaleźć można na stronie: www.wolf-polska.pl.

Firma Wolf GmbH swoje początki datuje na rok 1963, kiedy to w niemieckim mieście Mainburg rozpoczęła produkcję urządzeń do osuszania chmielu. Późniejsze lata przyniosły dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa i otwarcie się na nowe dziedziny działalności. Dziś Wolf GmbH jest liderem wśród producentów urządzeń grzewczych, solarnych, wentylacyjnych i solarnych, a także pierwszą firmą, która wprowadziła 5-letnią gwarancję na urządzenia grzewcze i solarne. Przedsiębiorstwo stało się także prekursorem swojej branży i jako pierwsze wprowadziło w Niemczech certyfikację produkcji zgodną z normą ISO 9001. Długa lista obiektów referencyjnych stanowi dla firmy powód do dumy i jest potwierdzeniem, iż oferowane produkty charakteryzują się najwyższą niemiecką jakością.

Wolf Technika Grzewcza Sp. z o.o.
Sokołów, ul. Sokołowska 36
05-806 Komorów k. Warszawy
tel. 22 720 69 01
fax 22 720 69 02
email: wolf(at)wolf-polska.pl

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 1, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty