Start Arrow Wiadomości Arrow Ceramika Paradyż po raz 16. na targach Cersaie

Ceramika Paradyż po raz 16. na targach Cersaie

26 września rozpocznie się 34. edycja Międzynarodowych Targów Cersaie. We włoskiej Bolonii spotkają się m.in. liderzy branży ceramicznej z całego świata. W tym gronie nie zabraknie również Ceramiki Paradyż, która rokrocznie – od szesnastu lat – reprezentuje Polskę w tym prestiżowym wydarzeniu.

Targi Cersaie odwiedza co roku ponad 100 tys. gości – architektów wnętrz, przedstawicieli firm oraz dziennikarzy z całego świata. Blisko 900 wystawców reprezentuje najważniejsze na świecie marki branży łazienkowej, które prześcigają się w nowatorskich propozycjach wzorniczych i technologicznych, wyznaczając tym samym trendy na nadchodzący sezon.

Ceramika Paradyż uczestniczy w targach nieprzerwanie od 2001 roku. Była pierwszą polską firmą ceramiczną, która pojawiła się w Bolonii, dzięki specjalnemu zaproszeniu organizatorów. Międzynarodowe Targi Cersaie są nierozerwalnie związane historią naszej firmy. To właśnie tutaj każdego roku prezentujemy premierowe kolekcje, starannie wyselekcjonowane wzory oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne. Na nadchodzącą edycję również przygotowaliśmy wiele bardzo interesujących propozycji. Nie będę zdradzał więcej – to niespodzianka – zapraszamy na stoisko wyjaśnia Piotr Tokarski, Wiceprezes Zarządu ds. Handlu.

W tym roku producent zaprezentuje swoją ekspozycję na powiększonym stoisku, zajmującym powierzchnię aż 200m2. Zostało one zaprojektowane według nowatorskiej koncepcji, nawiązującej do pomieszczeń mieszkalnych. Ceramika Paradyż pokaże blisko 60 nowości i premier produktowych – m.in prototypowe kolekcje wielkoformatowego gresu szkliwionego wraz z nagrodzonymi Red Dot Design Award 2016 płytkami Trakt.

Serdecznie zapraszamy na stoisko Ceramiki Paradyż od 26 do 30 września
Hala – 15
Stoisko – E20

Zapraszamy również na fanpage Ceramiki Paradyż www.facebook.com/CeramikaParadyz, gdzie na bieżąco będzie można śledzić relację z tego pięciodniowego wydarzenia.

Źródło:Ceramika Paradyż

Ceramika Paradyż
Wszystkie komunikaty (787)

Dodane przez: Sfera Group

Sfera Group
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 22, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty