Start Arrow Wiadomości Arrow Chłodziarka do małej kuchni

Chłodziarka do małej kuchni

Osoby, które urządzają kuchnie o małej powierzchni przede wszystkim borykają się z problemem, jak na niewielkiej przestrzeni zmieścić wszystkie potrzebne urządzenia i meble. Cenne metry kwadratowe pomoże zaoszczędzić nowa chłodziarka z zamrażalnikiem dolnym 160-KB-21 firmy MPM. Została ona zaprojektowana tak, aby przy niewielkich gabarytach umożliwić przechowywanie i mrożenie żywności, nawet dla 2-3 osobowej rodziny.

Urządzanie mieszkania to trudne zadanie, zwłaszcza jeśli jego powierzchnia jest nieduża. Meblując kilkumetrową kuchnię, często trzeba liczyć się z każdym centymetrem. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem będzie nowa, węższa i płytsza (45 cm x 54 cm) od tradycyjnych urządzeń, chłodziarka MPM-160-KB-21 z dolnym zamrażalnikiem.

Nowy produkt firmy MPM, o pojemności 106 litrów pomieści jedzenie nawet dla trzech osób. Na czterech poziomych półkach można poukładać zapasy spożywcze na kilka dni. Przykładowo sery, wędliny, jogurty i dżemy najlepiej ustawić na najwyższej półce. Z kolei, warzywa i owoce zachowują świeżość na dłużej, jeżeli znajdą się w dolnym, wysuwanym pojemniku. Półki na drzwiach to miejsce, w którym bezpiecznie będą przechowywane butelki oraz drobne słoiki z sosami. Dodatkowo, urządzenie posiada ponad 50-cio litrowy zamrażalnik, który zamrozi zapasy mięsa, pieczywa czy gotowych dań.

Nowe urządzenie MPM-160-KB-21 posiada cechy pełnowymiarowej chłodziarki, zamknięte w mniejszych gabarytach. Dzięki temu, osoby posiadające małe mieszkania, nie muszą rezygnować na przykład z robienia większych zakupów oraz zamrażania zapasów.

Chłodziarka z zamrażalnikiem dolnym MPM-160-KB-21
Cena: 949 zł

Autor: Materiały prasowe


Wszystkie komunikaty (787)

Dodane przez: Wiadomości z rynku

Wiadomości z rynku
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 21, 2014
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 • Lampa sufitowa Cubus 4pł. TK Lighting + gratis...

 • Plafon Various Biało-szaro-biały Kolor apli: ...

 • Promocja

  Calyx listwa 2 pł. Black

 • Promocja

  Inteligentny system oświetlenia Cube

 • Lampa wisząca TWIST 6W LED

 • Promocja

  Zwis Burn Black 1 pł.