Start Arrow InstalacjeArrowOgrzewanie domu i mieszkaniaArrow Ciepły klimat z kolorowym grzejnikiem

Ciepły klimat z kolorowym grzejnikiem

W naszych domach i mieszkaniach otacza nas wiele barw i kształtów. Jednak szczególne znaczenie odgrywa kolorystyka. Może ona wpływać na emocje, mobilizować do pracy, a nawet pomagać w odpoczynku. Teraz taką własną koloroterapię możemy zafundować sobie we własnym mieszkaniu np. poprzez wprowadzanie barwnych elementów.

Zacząć możemy tuż po wejściu do mieszkania, poprzez zastosowanie ciekawego akcentu kolorystycznego, jakim może być grzejnik. Jego kolor można dowolnie dopasować do tonacji użytej we wnętrzu, np. tej na posadzce lub na ścianie. Uzyskamy wówczas harmonijną aranżację pomieszczenia.

Active Image
(fot. Purmo)

Tęsknotę za wakacyjnym słońcem, podróżą w odległe zakątki świata czy czasem spędzonym na górskich wędrówkach, ukoją kolory lata zastosowane w salonie, sypialni, a nawet w łazience. Chcąc powrócić do wakacyjnych wspomnień, ciekawym rozwiązaniem będzie montaż grzejnika w kolorze słońca. Barwa ta może wpływać uspokajająco, jak i pobudzająco do wysiłku intelektualnego.

Szczególnie w pokoju dziecięcym grzejnik w odcieniach żółtych będzie dodatkiem, który nie tylko ożywi wnętrze, ale i pozytywnie wpłynie na wyobraźnię dzieci.

Active Image
(fot. Purmo)

Urządzając salon zastanawiamy się jaką wybrać kanapę, jakiego koloru, czy będzie pasowała do posadzki, mebli czy ścian. Jednak równie ważny jak wybór kanapy, jest właściwy dobór grzejnika. Przecież ma on służyć nam przez lata, a nawet ukryty za firanką czy zasłoną, nie pozostanie do końca niezauważalnym elementem w pokoju. Bogata oferta grzejników dekoracyjnych renomowanych marek pozwala na „wyjście” grzejnika zza ukrycia. W klasycznych wnętrzach sprawdzą się grzejniki o oryginalnej stylistyce i nietypowych wymiarach – od modeli wysokich i wąskich, po niskie i długie. Te urządzenia nie tylko ogrzeją salon, ale też podkreślną jego styl.

Active Image
(fot. Purmo)

Wprowadzenie barw i wielu kształtów do produkcji grzejników, spowodowało, że przestały byc one wyłącznie koniecznym elementem każdego pomieszczenia. Teraz stały się elementem aranżacji wnętrz, detalem, który może zmienić styl, jak również spełniać rolę domowego, ciepłego „terapeuty”.

Autor: Pegasus PR

Dodane przez: martah

martah
Dodaj komentarz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

  • Lampa wisząca Galaxy 1649

  • Kinkiet Maja Gray

  • Lampa wisząca Artwood Dąb 6pł.

  • Lampa Biurkowa Vaio White

  • Lampa podłogowa Maja Black

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrzewanie domu i mieszkania