Start Arrow Wiadomości Arrow Creadoor doceniony na gali Home Zone

Creadoor doceniony na gali Home Zone

Decyzją Kapituły niedawno zakończonej prestiżowej gali Home Zone, marka CREADOOR została uhonorowana najważniejszymi nagrodami za rok 2017, co potwierdziło jej pozycję wschodzącej gwiazdy polskiej branży designerskiej i aranżacyjnej.

Projekt Home Zone, choć cieszy się niedługą tradycją, zdążył zaskarbić sobie uznanie tak architektów, jak i wiodących producentów z branży wnętrzarskiej. Przyznawane w ramach tej inicjatywy wyróżnienia (Znak Jakości i TOP MARKA) mają za zadanie uhonorować produkty, które są nie tylko innowacyjne, ale i pozwalają kreować w pełni komfortową, funkcjonalną i estetyczną przestrzeń.

fot. CREADOOR

Podczas uroczystej Gali projektu, która odbyła się 29.11.2017 r. w Sali Marmurowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawi, nagrody Znaku Jakości oraz TOP MARKA odebrał sam właściciel CREADOOR, Michał Głogowski:

– Wprowadzając na rynek najwyższej jakości produkty wystroju wnętrz, wsparte unikalną technologią wypalania w drewnie indywidualnych wzorów z wyczuwalną głębią, chcemy nie tylko gwarantować naszym odbiorcom dostęp do najwyższej klasy elementów wystroju wnętrz. Wierzymy, że dzięki nieznanym dotąd koncepcjom jesteśmy w stanie kreować zupełnie nowe potrzeby, które pozwolą znacznie podnieść komfort codziennego życia. Otrzymane wyróżnienia są dla nas miłym potwierdzeniem, że idea zmieniania drzwi, mebli i zabudów wnętrz naszych Klientów w prawdziwe dzieła sztuki, okazała się jak najbardziej trafiona – stwierdził laureat.

Co niezwykle ważne, nagrody Home Zone nie są przyznawane na zasadzie tradycyjnego plebiscytu. Kapitułę tworzy bowiem kilkunastu wybitnych architektów i projektantów, cieszących się renomą na międzynarodowej arenie.

Jakie korzyści wiążą się z zakwalifikowaniem do czołówki firm wyróżnionych w projekcie Home Zone? Znalezienie się w gronie najlepszych to przede wszystkim szansa na dotarcie do nowych grup odbiorców oraz umocnienie pozycji firmy na rynku.

Więcej informacji o ofercie marki: https://www.creadoor.pl/

Dodane przez: BrandExperts

Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 25, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa podłogowa Trójnóg Sosnowy Kwitnące serca

  • Nowoczesny Plafon Kantoor Gray

  • Promocja

    Lampa wisząca Cynamonowa moc kawy

  • Lampa Sufitowa Fantasy 6pł.

  • Promocja

    Lampa wisząca Roma Mix

  • Lampa podłogowa Trójnóg Atramentowa moc

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: okna i drzwi