Start Arrow WnętrzaArrowKuchniaArrow Czarne baterie do kuchni i do łazienki. Hit nowoczesnej aranżacji wnętrza!

Czarne baterie do kuchni i do łazienki. Hit nowoczesnej aranżacji wnętrza!

Czarne baterie do kuchni i do łazienki to absolutny hit nowoczesnej aranżacji wnętrza. Dodatki te pięknie podkreślają innowacyjny charakter wnętrza i  cieszą się niesłabnącą popularnością. 

Baterie w czarnym wykończeniu pojawiają się coraz częściej w kolekcji armatury łazienkowej i kuchennej. Pasują one do różnych stylów i podkreślają aranżację danego pomieszczenia. Ponadto czarna bateria idealnie komponuje się zarówno z jasnym, jak i ciemnym tłem. 

Różne wykończenia czarnych baterii 

Czarne baterie mogą być różnie wykończone. Wybierając czarną baterię do kuchni bądź łazienki, zwróć szczególną uwagę na trwałość i odporność powłoki. Ważne, aby nie pozostawały na niej odciski palców oraz aby była ona łatwa w czyszczeniu. 

Powierzchnia czarnej baterii może być lakierowana, malowana proszkowo, pokryta trwałą powłoką z tworzywa sztucznego lub ceramiczną.

Bardzo popularne jest wykończenie baterii na tzw. czarny mat. W sprzedaży mamy dostępne także czarne baterie o błyszczącej powłoce. 

Informacje nt budowy i wykańczania domów, aranżacji wnętrz mieszkań i domów, projekty domów i produkty oświetlenia na naszym portalu dom.pl

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


czerwiec 17, 2021
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty