Start Arrow WnętrzaArrowKuchniaArrow Czarno-biała aranżacja salonu z kuchnią. Projekt nowoczesnego wnętrza

Czarno-biała aranżacja salonu z kuchnią. Projekt nowoczesnego wnętrza

Klasyczne zestawienie bieli z czernią nigdy nie wychodzi z mody. Wykorzystane w nowoczesnym wnętrzu tworzyć może modną stylistykę glamour. Przedstawiamy projekt takiego wnętrza – nowoczesny salon z kuchnią, łączący kontrastowe kolory z elegancją.

Nowoczesny salon z kuchnią w stylu glamour

Salon z aneksem kuchennym

Stosunkowo małe wnętrze podzielone zostało na wygodne strefy. Aneks kuchenny, wykończony w bieli i czerni, zajmuje niewielką przestrzeń w pomieszczeniu. Półwysep tworzy jednak dodatkowe miejsce do przechowywania, które wraz z szafkami kuchennymi i zabudowanym sprzętem agd daje całkiem funkcjonalną i ergonomiczną strefę kuchenną. W wyposażeniu na uwagę zasługuje również zamontowany nad półwyspem okap. Podwieszany fragment sufitu sprytnie skrywa wymaganą do jego montażu instalację, a także dodatkowe punkty świetlne, które ułatwiają prace na półwyspie.

Nowoczesny aneks kuchenny w salonie

Część kuchenna

Kolejne punkty zostały zamontowane pod szafkami wiszącymi, doświetlając odpowiednio blat roboczy. Są one również bardzo dekoracyjne, gdyż światło efektownie załamuje się na ciekawej fakturze płytek ceramicznych, którymi wykończono ścianę nad blatem roboczym. Szafki, zarówno górne w bieli, jak i dolne w czerni są na wysoki połysk i potęgują odbicie światła, wypełniając nim małą przestrzeń.

Nowoczesny aneks kuchenny w salonie

Część kuchenna

Od aranżacji black-and-white odcina się nieco strefa wypoczynkowa wnętrza, wyposażona w komfortowy narożnik, tkaniny dekoracyjne i miękki dywan w odcieniach szarości. Ta pokrewna barwa zachowuje jednak harmonijne zestawienie kolorów we całym wnętrzu. Szary kolor doskonale wpisuje się w stylistykę glamour. Świetnie komponuje się z wykorzystywanymi w takich aranżacjach dodatkami z chromowanej stali, szkła czy srebra.

Nowoczesny salon z kuchnią w stylu glamour

Część wypoczynkowa

Nowoczesna meblościanka w bieli z pojawiającymi się tu i ówdzie czarnymi elementami daje swobodę aranżacji niedużego pokoju. Pojemne, proste szafki, półki i witryna zapewnią dużo miejsca do przechowywania domowych drobiazgów. Fronty wykończone na wysoki połysk pasują do całej aranżacji utrzymanej w nowoczesnym stylu.

Meblościanka w nowoczesnym salonie w stylu glamour

Meblościanka do nowoczesnego salonu

Bibeloty, galeria zdjęć czy kwiaty, którymi wypełnią pokój przyszli mieszkańcy ożywią chłodną geometrię tego zestawu. Już kilka efektownych dekoracji wprowadza do wnętrza przytulniejszy klimat. Zaaranżowane dodatki pozostają jednak w podstawowej stylistyce glamour.

Dekoracje salonu w stylu glamour

Dekoracje w stylu glamour

Następna »

Autor: Redakcja DOM.pl

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
Dodaj komentarz

Data dodania:


październik 12, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wnętrza