Start Arrow Wiadomości Arrow Czyste piękno naturalnych podłóg – innowacyjna biopodłoga Purline eco marki Wineo

Czyste piękno naturalnych podłóg – innowacyjna biopodłoga Purline eco marki Wineo

Purline eco marki Wineo to jedyna na rynku podłoga, która w 90% wykonana została z odnawialnych surowców i naturalnych wypełniaczy. Ponadto linia ta oferuje bogaty wybór unikalnych dekorów, dostępnych zarówno jako produkt z rolki, jak i klasycznych paneli, które zadbają o estetyczny oraz ekologiczny aspekt wnętrza naszego domu.

podłogi Wineo, Purline_eco_Wineo_Wood_dekor_Garden_Oak

fot. Wineo

W zgodzie z naturą

Tym, co decyduje o innowacyjnym charakterze linii Purline eco marki Wineo, jest zaawansowana technologia produkcji. Umożliwiła ona wykorzystanie bardzo wytrzymałego poliuretanu, powstałego na bazie pozyskiwanych z oleju rzepakowego i rycynowego polioli biologicznych, które wprowadzono w miejsce ich petrochemicznych, nieekologicznych odpowiedników. Ponadto linia ta stanowi nowość na skalę światową. Jest ona bowiem pierwszym na rynku materiałem podłogowym, który w 90% wykonany został z odnawialnych surowców i naturalnych wypełniaczy (kreda). Dzięki temu jej budowa jest nie tylko bardzo wytrzymała, ale również wolna od wielu szkodliwych związków, takich jak chlor, plastyfikatory i rozpuszczalniki. Aby wzmocnić i ustabilizować od wewnątrz strukturę podłóg z linii Purline eco marki Wineo, dodatkowo udoskonalono ją zbrojeniem z włókna szklanego. Ta zaledwie 2,5 milimetrowa biopodłoga zintegrowana ze spodnią warstwą FleeceTEC-System®, jest bardzo szybka w montażu, również w remontowanych pomieszczeniach.

naturalne podlogi, podloga do sypialni

fot. Wineo

Naturalne piękno

Purline eco marki Wineo udowadnia, że ekologiczne rozwiązania wcale nie muszą być nudne. Mogą natomiast sprawić, że wnętrze naszego domu stanie się modne i efektowne. W skład linii wchodzi bowiem aż 6 kolekcji. Cztery z nich dostępne są w formie wykładziny podłogowej w rolkach o wymiarach 20x2m (Purline Levante w różnych kolorach tęczy, stonowana kolekcja Purline Residenz, oparta na wyglądzie drewnianych desek Purline Timber oraz dedykowana dzieciom Purline Artist). Pozostałe dwie kolekcje z linii Purline eco dostępne są natomiast w formie klasycznych paneli (Purline Wood o drewnianych dekorach i Purline Stone imitująca naturalny kamień). Szeroka gama dostępnych wzorów, barw i dekorów pozwoli dopasować optymalne rozwiązanie do różnorodnych wnętrz – kuchni, łazienki, salonu, czy pokoju dziecka.

naturalne podlogi, podloga do pokoju dziecka

fot. Wineo

Bezpieczeństwo i wygoda

Ekologiczne surowce i nowatorski design to nie wszystko. Biopodłogi marki Wineo osiągają bowiem najwyższą klasę użyteczności, będąc łatwym w montażu i bezpiecznym materiałem wykończeniowym. Solidna i przemyślana budowa sprawia, że nawet pod wpływem dużego obciążenia i intensywnej eksploatacji nie ulegają one trwałemu odkształceniu. Podłogi z linii Purline eco marki Wineo są także bardzo higieniczne, za sprawą odpowiedniej powierzchni i jej wysokiej odporności na działanie rozpuszczalników i chemikaliów. Ponadto, dzięki naturalnym surowcom z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako kluczowy element wnętrz publicznych, takich jak placówki zdrowia, domy opieki, ośrodki SPA, szkoły i przedszkola.

naturalne podlogi, ekologiczne panele

fot. Wineo

naturalne podlogi, ekologiczne panele 2

fot. Wineo

Każda z biopodłóg Purline eco marki Wineo zadba o nowoczesne oblicze naszego domu, zapewniając trwałe, bezpieczne, efektowne i wyjątkowo ekologiczne wykończenie.

Informacje o wszystkich nowych podłogach ekologicznych marki Wineo dostępne są na stronie internetowej www.wineo.de/pl

Windmöller Polska Sp. z o.o. to polski oddział niemieckiego koncernu, będącego połączeniem Windmöller Flooring oraz WITEX – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg, należącej do grona współwynalazców podłogi laminowanej.  Obie firmy od stycznia funkcjonują pod jedną, wspólną marką WINEO®, która gromadzi w sobie kompetencje i Know-How obu producentów zdobywając uznanie wśród odbiorców na całym świecie.  

Producent:
Windmöller Polska Sp. z o.o.
ul. Mińska 38, 54-610 Wrocław
www.wineo.de/pl
www.facebook.com/WineoPasjaTworzenia

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Marzec 3, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Sypialnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Lampa podłogowa Trójnóg Pustynna Burza

  • Zwis pojedynczy Galaxy 1640

  • Promocja

    Lampa wisząca Aida White 2pł.

  • Zwis pojedynczy Galaxy 1642

Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: wykańczanie