Start Arrow Wiadomości Arrow Czysto, aż lśni – rozwiązania, które ułatwią utrzymanie higieny w łazience

Czysto, aż lśni – rozwiązania, które ułatwią utrzymanie higieny w łazience

Sprzątanie łazienki to jedno z najmniej lubianych obowiązków domowych. Jak zatem radzić sobie z utrzymaniem czystości i higieny w pomieszczeniach sanitarnych – bez dużych nakładów pracy i  poświęconego czasu? Odpowiedzią są przemyślane rozwiązania oferowane przez producentów. Płytka do aplikacji kostek czyszczących, antybakteryjne przyciski lub bezdotykowa elektronika spłukująca – to propozycje firmy TECE na utrzymanie higieny i świeżości w łazience.

Do toalet myjących i nie tylko

Kostka czyszcząca zapewnia czyste powietrze i świeży zapach w toalecie oraz sprawia, że osady wapienne na ceramice nie stanowią już problemu. Dzięki płytce możemy zapomnieć o używaniu innych środków, ponieważ substancje czyszczące uwalniają się za każdym razem, gdy używamy spłuczki.Większość użytkowników toalet myjących i misek typu „rimless” zastanawia się, jak dbać o ich higienę. Brak rantu uniemożliwia zawieszenie tradycyjnego koszyczka. Z kolei aplikacja środków bezpośrednio do spłuczki może spowodować zatkanie odpływu lub zablokowanie zaworu spustowego. Rozwiązaniem stosowanym w przypadku stelaży TECE jest płytka maskująca z koszem do kostek czyszczących. „Kostkarka” dedykowana jest standardowym spłuczkom podtynkowym do WC marki TECE z przyciskiem montowanym od przodu (nie dotyczy spłuczek o grubości 8 cm). Ramka z koszem do aplikacji montowana jest bezpośrednio w otworze rewizyjnym spłuczki. Estetyczne wykończenie zapewnia przycisk spłukujący. Aplikator do kostek jest równie łatwy w użyciu, co tradycyjne koszyczki. Wszystkie czynności wykonujemy w zaledwie kilku prostych krokach. By wymienić kostkę wystarczy zdjąć pokrywę przycisku.

fot. TECE

Stop bakteriom

Kolejną propozycją firmy TECE są przyciski do WC z jonami srebra. Modele o antybakteryjnych właściwościach znajdziemy wśród serii TECEnow, TECEloop i TECEambia. Rozwiązania te zapewniają higienę i bezpieczeństwo także w sytuacjach, gdy z toalety korzysta wiele osób, w tym dzieci. Aktywne jony srebra, odpowiedzialne za hamowanie rozwoju drobnoustrojów, wykorzystano już na etapie produkcji. Ich gęste rozmieszczenie w całej masie surowca skutecznie przyczynia się do ochrony przed bakteriami przez cały okres użytkowania przycisków. Dzięki temu spełniają one najwyższe wymogi higieniczno-sanitarne. Obecność jonów srebra sprawia, że nie ma potrzeby stosowania silnych środków dezynfekcyjnych.

TECEnow

TECEloop

TECEambia

Nie dotykać!

Coraz większą popularnością wśród użytkowników łazienek cieszą się rozwiązania bazujące na najnowszych technologiach. Elektronika spłukująca to jedne z nich. Propozycją firmy TECE są m.in. przyciski TECElux mini oraz terminal WC TECElux. Dzięki funkcji bezdotykowego spłukiwania korzystanie z toalety staje się higieniczne i bezpieczne dla użytkowników. Oba rozwiązania wyposażone są w czujnik ruchu i technologię LED podświetlającą kontury klawiszy. Łatwość utrzymania w czystości to korzyść wynikająca nie tylko z bezdotykowej technologii, ale także wyjątkowo higienicznego materiału, z jakiego zostały wykonane, czyli szkła. Dodatkowo klawisze są zintegrowane z powierzchnią płytki, co przekłada się na brak zakamarków i trudnych do wyczyszczenia szczelin. W przypadku terminala TECElux użytkownicy mają także możliwość wyboru wariantu z ceramicznym filtrem powietrza, który eliminuje nieprzyjemne zapachy w miejscu ich powstawania.

Terminal WC TECElux

TECElux mini

Dzięki tego typu rozwiązaniom utrzymanie czystości i higieny w łazience staje się proste i mniej pracochłonne, a zaoszczędzony czas można przeznaczyć na to, co sprawia nam prawdziwą przyjemność.

Dodane przez: j2cd

Dodaj komentarz

Data dodania:


Październik 31, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

  • Kinkiet AQUA 2X3W LED

  • Kinkiet SHINE 13,8W LED

  • Kosz na bieliznę Curver INFINITY 60L (pióra)

  • Promocja

    Lampa wisząca BACKAZ PREMIUM Gray

  • Kosz do magla Curver KNIT 40L (brązowy)

  • Promocja

    Kosz na śmieci Curver Dominik CE 25L beżowy

Obejrzyj zdjęcia domowników