Start Arrow Wiadomości Arrow Dach bez przecieków

Dach bez przecieków

Nawet najbardziej atrakcyjny wizualnie dach nie ochroni budynku i jego mieszkańców przed działaniem czynników atmosferycznych, jeżeli nie zostanie prawidłowo uszczelniony. Wybierając produkty dekarskie marki Soudal, skutecznie wyeliminujemy ryzyko przecieków.

Produkty Soudal

Estetyczne walory dachu widoczne są na pierwszy rzut oka. O tym, czy został zbudowany zgodnie z regułami sztuki dekarskiej, zwykle przekonujemy się dopiero podczas testu w postaci np. ulewnego deszczu. Wilgotna plama na suficie, zacieki na ścianach lub zalane pomieszczenie mogą być następstwem zastosowania niskiej jakości materiałów do klejenia i uszczelniania pokryć dachowych. Firma Soudal oferuje niezawodne, gotowe do użycia i łatwe w aplikacji produkty dekarskie, z pomocą których zadbamy o solidne wykonanie dachu.

Colodach to elastyczna masa poliuretanowa, opracowana z myślą o klejeniu i uszczelnianiu dachówek ceramicznych i betonowych. Stanowi wygodne rozwiązanie w przypadku dachówek wymagających obcięcia ze względu na kształt dachu – skutecznie zastępuje mocowanie zamkiem, klamrą lub zaprawą. Colodach jest obecnie dostępny w czterech kolorach: szarym, czarnym, brązowym i ceglastym.

Z kolei Colozinc, którego formuła opiera się na opatentowanej przez Soudal technologii polimerów SMX, przeznaczony jest do klejenia i uszczelniania blach dachowych. Idealnie sprawdza się również przy montażu i naprawie rynien oraz uszczelnianiu dylatacji dachu. Obydwa kleje-uszczelniacze odznaczają się perfekcyjną przyczepnością do większości podłoży budowlanych, wykazują odporność na działanie wielu chemikaliów i czynników atmosferycznych oraz dają się malować po utwardzeniu spoiny.

Szczelną obróbkę komina czy włazu dachowego wykonamy przy użyciu taśmy Butyband. Jest ona gotowa do natychmiastowego zastosowania, a możliwość wyboru wariantu kolorystycznego (aluminium lub grafit) – ułatwia jej dopasowanie do podłoża pod względem estetycznym.

Soudal proponuje również taśmy przeznaczone do łączenia, uszczelniania i naprawy membran dachowych. Soudatape Facade, Soudatape Flex oraz Soudatape Connect wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością oraz niewrażliwością na wilgoć i duże wahania temperatury. Posiadają warstwę kleju bez rozpuszczalników i są bardzo dobrze przyczepne do typowych powierzchni, z wyjątkiem bitumu i teflonu.

Przeciekający dach to poważny problem, który może skutkować koniecznością przeprowadzenia kosztownego remontu. Dzięki wykorzystaniu materiałów dekarskich firmy Soudal, nie będziemy musieli obawiać się o szczelność pokrycia dachowego i unikniemy niepotrzebnych wydatków.

Dodane przez: BestBrandsPR

BestBrandsPR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 26, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Małe Mieszkanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: dachy i system rynnowy