Start Arrow Warto poznać - prezentacje firmArrowBudowaArrow Dachówka MONZAplus Trentino

Dachówka MONZAplus Trentino

Planując wprowadzenie nowych wariantów kolorystycznych na rynek, producenci materiałów budowlanych szukają barwnych inspiracji w różnych miejscach. Firma Röben znalazła wyjątkowy kolor dla nowej dachówki MONZAplus na północy Włoch.

W malowniczym regionie Trentino, w otoczeniu Dolomitów i kryształowych jezior, na zboczach wzgórz dojrzewają w słońcu winogrona. Powstaje z nich wino o nasyconym kolorze i delikatnym smaku. To właśnie głęboka czerwień tego wina stała się inspiracją dla koloru nowej dachówki w ofercie Röben – MONZAplus Trentino. Jej niepowtarzalny, bordowy odcień zachwyci wszystkich inwestorów, którzy marzą o wyjątkowym dachu.

(Dachówka MONZAplus Trentino w kolorze włoskiego wina, fot.Röben)

Unikalna barwa, uzyskana dzięki pokryciu ceramiki specjalną angobą, to nie jedyna zaleta nowej dachówki. Ma ona wszystkie atuty, które czynią MONZĘ jednym z najpopularniejszych ceramicznych pokryć dachowych. Rozmiar większy niż w przypadku standardowych dachówek przyspiesza prace dekarskie i pozwala znacznie sprawniej ułożyć całą połać dachu. Dla inwestora oznacza to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Dachówki MONZAplus wymagają także mniejszej liczby łat w porównaniu do pokryć o małych formatach. Już niecałe dziesięć sztuk wystarczy do pokrycia jednego metra kwadratowego dachu, co sprawia, że obciążenie połaci dachowej jest najniższe wśród dostępnych na rynku dachówek ceramicznych.

(fot. Röben)

Autor: Röben

Dodane przez: Redakcja DOM.pl

Redakcja DOM.pl
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: nowe produkty, nowe rozwiązania