Start Arrow Wiadomości Arrow Dachówka Rubin w nowej odsłonie!

Dachówka Rubin w nowej odsłonie!

Rubin 9V należy do rodziny dachówek ceramicznych, które są najstarszymi pokryciami dachowymi. Nowoczesny design, trwałość oraz bezpieczeństwo zagwarantowało jej dużą popularność wśród osób wybierających pokrycie. Od 11 maja BMI Braas wzbogaciło ofertę dachówek ceramicznych o zupełnie nowych kolor – łupek błyszczący. W związku z rozszerzeniem wachlarza kolorów, dachówki ceramiczne są teraz dostępne w ośmiu popularnych odcieniach.

Wachlarz kolorów i możliwości

Rubin 9V tworzy niezwykle harmonijny i elegancki wygląd połaci dachu. Ceniony jest za bogatą gamę kolorystyczną. Do obecnej palety kolorów dochodzi zupełnie nowy, o nazwie łupek błyszczący. Rozszerzając ofertę proponujemy klientom wysokiej jakości dachówkę ceramiczną dużego formatu w najmodniejszej obecnie grupie kolorystycznej. Taki zabieg daje możliwość jeszcze lepszego i dokładniejszego dopasowania pokrycia dachowego do stylu oraz bryły budynku. Od 11 maja 2020 roku klienci BMI Polska mają do dyspozycji osiem wariantów kolorystycznych: ceglany, miedziany, brązowy, antracytowy, kasztanowy, tekowy, czarny błyszczący oraz nowy – łupek błyszczący

Charakterystyka dachówki

Rubin 9V jest największą dachówką ceramiczną w ofercie BMI Braas. Duży format w połączeniu z możliwością przesuwu do 30 mm daje dachówkę całkowicie uniwersalną. Doskonale nadaje się do pokrycia dachów zarówno o małym kącie nachylenia, jak i tych dużych oraz prostych. Cechy charakterystyczne dachówki Rubin 9V to bez wątpienia wysokojakościowa i ponadczasowa forma oraz wyważony profil. Dzięki takiemu zestawieniu otrzymujemy kompletne pokrycie dachowe o stylowej i naturalnej formie. Rozwiązania techniczne oraz rozbudowana paleta oferowanych kolorów sprawia, iż Rubin 9V jest jednym z najczęstszych wyborów osób budujących domy. Od 11 maja 2020 roku do wyboru dołączamy również nowy kolor – łupek błyszczący.

Grupa BMI Polska to wiodący producent systemów dachowych dedykowanych na dachy skośne i płaskie. Dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, by zapewnić ochronę i spokój ducha właścicielom domów, jak również architektom, wykonawcom, dekarzom. Eksperci BMI wspierają procesy projektowe oraz służą doradztwem technicznym w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej i obiektach inżynierskich. Grupa BMI Polska należy do Standard Industries, największej na świecie firmy oferującej pokrycia dachowe i hydroizolacje. W Polsce łączymy jedne z największych i najbardziej zaufanych marek w branży: BMI Braas, BMI Icopal i BMI Awak.

BMI

Dodane przez: Kamila Klepacka

Kamila Klepacka
Dodaj komentarz

Data dodania:


Czerwiec 6, 2020
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: finanse i prawo