Start Arrow Wiadomości Arrow Dachowy problem z głowy – niezawodny kit dekarski Elast-O-Rub firmy Den Braven

Dachowy problem z głowy – niezawodny kit dekarski Elast-O-Rub firmy Den Braven

Aby bez obaw wypatrywać złocistej jesieni warto jak najszybciej zlikwidować niewielkie mankamenty na naszym dachu. Z pomocą przyjdzie nam jednoskładnikowy kauczukowy kit dekarski Elast-O-Rub firmy Den Braven. Ten cieszący się wieloletnim zaufaniem produkt to specjalista z zakresu uszczelnień, a zarazem skuteczny sposób na suche, przytulne i bezpieczne wnętrze naszego domu.

Posezonowe majsterkowanie

Kit dekarski Elast-O-Rub

Wraz z nadejściem jesiennej pogody zaczynamy coraz częściej zastanawiać się nad stanem naszego dachu. Niezastąpionym towarzyszem wszelkich dachowych napraw stanie się kauczukowy kit dekarski Elast-O-Rub firmy Den Braven. Ten odporny na działanie grzybów pleśniowych oraz wpływ czynników atmosferycznych produkt stworzony został z myślą o uszczelnianiu poszyć blacharskich oraz innych elementów wykonanych ze stali, metalu, betonu, drewna, szkła oraz niektórych tworzyw sztucznych. Idealny do zastosowań zewnętrznych oraz wewnętrznych zapewni trwałe, mocne i niepodatne na powstawanie rys skurczowych wiązanie, które dzięki neutralnej chemicznie formule uchroni metalowe elementy przed korozją. Ponadto elastyczno-plastyczna fuga wykonana za pomocą kitu Elast-O-Rub firmy Deb Braven to gwarancja wieloletniej integralności elementów naszego dachu. Pozbawiony silikonu skład powoduje z kolei, iż stworzone łączenia mogą być po wyschnięciu pokryte dowolną powłoką malarską, bądź lakierniczą. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, iż kit Elast-O-Rub firmy Den Braven odznacza się odporną na spływanie konsystencją, dobrze przyczepną do powierzchni tak poziomych, jak i pionowych, mokrych oraz suchych. O wysoką jakość efektów naszej pracy zadba także jego odporność na działanie promieni UV, dzięki czemu naszemu poszyciu niestraszna będzie nie tylko deszczowa, ale i wyjątkowo słoneczna aura. Elast-O-Rub firmy Den Braven szybko i sprawnie wykona za nas szereg prac dekarskich, pozwalając na solidne uszczelnianie pokryć dachowych, paneli elewacyjnych, elementów ślusarki budowlanej. Wypełni szczeliny pomiędzy murem, a stolarką okienno-drzwiową, zadba o system orynnowania, a także wzmocni przewody instalacji sanitarnych. Dzięki szerokiej palecie barw (biały, bezbarwny, brązowy, szary, czarny, ceglasty) bez problemu dopasuje się do najbliższego otoczenia domu, zapewniając nie tylko trwałe, ale i estetyczne wykończenie.

Kit dekarski Elast-O-Rub firmy Den Braven stanie na straży naszego dachu i umocni wszelkie znajdujące się w nim newralgiczne miejsca, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się przyjazną oraz przytulną atmosferą w naszym domu bez względu na pogodę i porę roku.

www.denbraven.pl

Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, będąca oddziałem Grupy Den Braven, od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem nowoczesnych technik uszczelniania w Polsce i w Europie Wschodniej. Holding Den Braven jest uznanym światowym liderem technologii uszczelnień. Dzięki nowoczesnym fabrykom, zaawansowanym produktom i aktywności doświadczonego personelu w kilkudziesięciu oddziałach handlowych, marka Den Braven jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, ciesząc się sympatią i zaufaniem profesjonalistów. Różnorodność i wysoka jakość produktów Den Braven gwarantuje ich szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. W ofercie Den Braven East znajduje się szeroki wybór mas uszczelniających, w tym popularnych silikonów, akryli, pian poliuretanowych, klejów montażowych, HD-polimerów, akcesoriów do ich użycia oraz innych wyrobów chemii budowlanej, przemysłowej i samochodowej.

Źródło:Den Braven

Den Braven
Wszystkie komunikaty (6586)

Dodane przez: Fly PR

Fly PR
Dodaj komentarz

Data dodania:


Wrzesień 29, 2015
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Pokój dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty