Start Arrow Wiadomości Arrow De Dietrich razem z WOŚP

De Dietrich razem z WOŚP

W minioną niedzielę, 14 stycznia odbył się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji przyłączyła się też firma De Dietrich, która przekazała na licytację pakiet fotowoltaiczny z gazowym kotłem kondensacyjnym.

Od ponad 20 lat wolontariusze fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestują na ulicach polskich miast i wsi. Zebrane podczas licznych imprez pieniądze przeznaczane są na cele związane z ochroną zdrowia, szczególnie zdrowia dzieci. Misją tegorocznej akcji jest pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

De Dietrich WOSP 2018

Firma De Dietrich po raz kolejny zdecydowała się przyłączyć do tej szczytnej akcji i w tym roku przekazała na licytację Allegro Pakiet fotowoltaiczny Inisol POWER SET z gazowym kotłem kondensacyjnym MCR3 PLUS 24T z podgrzewaczem emaliowanym SR100 o pojemności 100 litrów. Wartość katalogowa tego zestawu to 16.520 zł.

Zestaw licytować można na stronie: http://aukcje.wosp.org.pl/pakiet-fotowoltaiczny-z-kotlem-gazowym-de-dietrich-i5842597

Cały dochód aukcji, która potrwa do 19 stycznia przeznaczony jest na cele Fundacji WOŚP. Im większa będzie finalna kwota za jaką sprzedany zostanie zestaw, tym więcej pieniędzy wpłynie na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zestaw pełen zalet

Pakiet fotowoltaiczny Inisol POWER SET z gazowym kotłem kondensacyjnym MCR3 PLUS z podgrzewaczem emaliowanym SR100, stworzony został z myślą o komforcie c.w.u. oraz zmniejszeniu niskiej emisji dzięki energii odnawialnej. Wytwarzany przez instalację prąd daje nie tylko niezależność, ale również oszczędność na rachunkach za energię. Co więcej, zestaw paneli produkuje energię na potrzeby podłączonych urządzeń, magazynując jej nadwyżkę w dołączonym do zestawu akumulatorze. Z kolei kocioł odpowiada za ogrzanie domu i podgrzanie ciepłej wody użytkowej, a ta dzięki podgrzewaczowi o pojemności 100l, dostępna jest od razu i umożliwia kąpiel w pełnej wannie wody.

Źródło:De Dietrich Technika Grzewcza

De Dietrich
Wszystkie komunikaty (6586)

Dodane przez: DeDietrich00

Dodaj komentarz

Data dodania:


Styczeń 19, 2018
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrzewanie domu i mieszkania