Start Arrow Wiadomości Arrow De Dietrich Technika Grzewcza z nową nazwą spółki

De Dietrich Technika Grzewcza z nową nazwą spółki

Po ponad 20 latach działalności w Polsce spółka De Dietrich Technika Grzewcza zmienia nazwę na BDR Thermea Poland Sp. z o.o.

Działająca od 1998 roku w naszym kraju spółka De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o. od 3 czerwca 2019 roku zmienia nazwę na BDR Thermea Poland Sp. z o.o. Spółka już od wielu lat jest częścią grupy BDR Thermea, a zmiana nazwy ma na celu ujednolicenie nazewnictwa i identyfikacji wizualnej firm należących do Grupy. Dodatkowym aspektem zmian jest wzmocnienie lokalnych marek, dzięki potencjałowi finansowemu i technologicznemu Grupy BDR Thermea. Spółka zachowuje swój dotychczasowy adres, numer NIP, regon, numer rachunku bankowego oraz numer KRS. Bez zmian pozostaje też oferta marek De Dietrich, Sofath i Baxi, znajdujących się w portfolio spółki.

BDR Thermea – silna grupa

Grupa BDR Thermea jest wiodącym producentem i dystrybutorem innowacyjnych systemów grzewczych oraz do podgrzania ciepłej wody użytkowej, działającym w ponad 82 krajach na całym świecie. W Europie zatrudnia ponad 6 tys. osób, osiągając przy tym roczną sprzedaż na poziomie ok. 1,7 miliarda euro. Grupa ma silną pozycję na rynku światowym m.in. w Turcji, Rosji i Chinach. W grudniu 2015 r. Grupa BDR Thermea przejęła ECR International w Stanach Zjednoczonych Ameryki i tym samym znalazła się w trójce największych producentów kotłów gazowych w USA. W skład grupy wchodzą marki takie jak De Dietrich, Baxi, Remeha, Brötje, Chappée i Baymak.

BDR Thermea

Źródło:BDR Thermea


Wszystkie komunikaty (7733)

Dodane przez: DeDietrich00

Dodaj komentarz

Data dodania:


czerwiec 12, 2019
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Wnętrza projektów domów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecane Produkty

 
 
Witaj gościu
z

Zainteresują Cię te tematy: ogrzewanie domu i mieszkania