Start Arrow Wiadomości Arrow Deante eksportuje baterie kuchenne do Nowej Zelandii

Deante eksportuje baterie kuchenne do Nowej Zelandii

Firma Deante nie tylko poszerza listę krajów eksportowych, ale też wprowadza sprzedaż nowych grup asortymentowych u zagranicznych partnerów. Kolejnym krokiem w polityce marki jest dystrybucja baterii kuchennych na terenie Nowej Zelandii. Produkty posiadają certyfikat WELS, potwierdzający normy dotyczące niskiego przepływu wody.

Baterie kuchenne Deante przeznaczone na rynek nowozelandzki pozwalają dbać o surowce naturalne. Certyfikat przyznany wybranym produktom marki jest gwarancją niskich przepływów wody, a tym samym dbałości o cenne zasoby. Właściwości pozwalające ograniczać zużycie wody są kluczowe na terenie Nowej Zelandii, znajdującej się w czołówce państw, dla których priorytetem jest troska o środowisko i przeciwdziałanie zmianom klimatycznym. W rankingu z 2014 r., przygotowanym przez Notre Dame Global Adaptation (ND-GAIN), kraj zajmuje pierwsze miejsce pod względem podejścia do ekologii (ND-GAIN Index).

Cieszymy się, że udało się nam spełnić surowe kryteria obowiązujące na terenie Nowej Zelandii. Baterie kuchenne, którym przyznano certyfikaty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w najlepszej klasy komponenty, pozwalające na redukcję zużycia wody. Dzięki dbałości o szczegóły możemy rozwijać naszą politykę eksportową – mówi Wojciech Borkowski, Dyrektor Generalny w firmie Deante.

Produkty marki Deante z certyfikatami WELS to: modele Aster z prostokątną wylewką i wyjmowaną słuchawką, serie Milin, Nemezja i Gardenia a także baterie Molla, Azalia i Narcyz. Baterie posiadają specjalne aeratory oraz ograniczniki przepływu renomowanej niemieckiej firmy Neoperl. Produkty, którym przyznaje się certyfikat WELS są badane pod kątem przepływu wody w określonych warunkach. Różnica pomiędzy największym i najmniejszym przepływem wody w całym zakresie ciśnień występujących w instalacjach nie może przekroczyć 2 l/min.

Deante to polska marka, która od ponad 25 lat z powodzeniem funkcjonuje na rodzimym, jak i zagranicznych rynkach. Szeroki wachlarz asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę. Firma dba o to, aby oferowane produkty wyróżniały się zarówno wysoką jakością, jak i ciekawym designem. Deante współpracuje z utytułowanymi projektantami i młodymi twórcami. Dzięki ich kreatywności powstają innowacyjne produkty nagradzane w licznych konkursach wzorniczych, takich np. jak: must have, Top Design Award, PRODECO, Złote Ville.

Grupa Deante posiada nowoczesną fabrykę zlewozmywaków granitowych w Tomaszowie Mazowieckim, na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Rocznie ponad milion produktów Deante trafia do polskich mieszkań. Firma cieszy się opinią solidnego partnera biznesowego, co potwierdziły liczne tytuły: „Przedsiębiorstwo Fair Play”, „Gazele Biznesu” i „Solidny Partner”.

Dodane przez: newss

Dodaj komentarz

Data dodania:


Sierpień 18, 2016
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Witaj gościu
z

Zobacz, co na ten temat czytali nasi DOMownicy

Obejrzyj galerię zdjęć Kuchnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane Produkty